Dnes se budeme bavit o hubnutí a probereme ho ze všech stran. Zajímají mě všechny vaše názory na hubnutí. Ať už pozitivní nebo odmítavé. Osobní zkušenosti, nebo příběhy vašich kamarádek. Určitě jste někdy hubnutí řešila, tak si tohle téma nenechávejte pro sebe. Bude se hodit nám všem.

Nedávno jsem seděla ve společnosti mužů a nevím, čím jsem si to zasloužila, ale jeden z nich tam na téma ženy pronesl zajímavý názor. Byl na nějakém školním srazu a velmi bezelstně se vyjádřil na adresu svých vrstevnic. ty holky se vlastně vůbec nezměnily. jsou stále stejné, jen rok od roku tlustější.

Tak nevím, jestli jsem to měla pochopit jako kompliment, nebo urážku nás žen.Jsme stále stejné, jen tloustneme. Vzhledem k tomu, že toho muže nepovažuji za úplného křupana, budiž mu odpuštěno.

Zřejmě to myslel hezky.

Takže holky, jsme stále stejně krásné jako za mlada, jen trochu víc vážíme. Tak vidíte, to je docela hezké, ne? Ale možná patříte k ženám, které by podobné řeči vytočily. Já jsem zůstala v klidu a dělala jsem, že tomu rozumím. Dokonce jsem si to mohla vztáhnout na sebe a dmout se pýchou. Jsem stále stejná a dokonce hubenější, než zamlada. Ne že bych vážila méně, ale můj obličej není tak oplácaný a naducaný, jako když mi bylo 17

Napište nám, podělete se s námi o své zkušenosti, rady, názory, a třeba i varování

Jak jste na tom s hubnutím vy, milé ženy-in?

  • Vypustila jste tohle téma ze svého repertoáru?
  • Nebo patří k vašim pravidelným novoročním předsevzetím?
  • Možná jste na to šla mazaně a celé vánoce jste prožila aktivně a dokonce něco zhubla. Pochlubte se
  • Jaký váhový přírůstek už vás nutí něco dělat?
  • Mění se vaše váha jako na houpačce, nebo zůstává stejná?
  • Kterou partii těla byste chtěla mít menší, štíhlejší, hubenější?
  • Patříte mezi ženy, které řeší opačný problém, a chtěly byste spíš přibrat?

Napište nám. Na všechny názory a vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat dvě zajímavé knihy, které se budou hodit, ať už potřebujete zhubnout, nebo „jen“ ozdravit tělo

n

Reklama