Jak se vám vstávalo do překrásného letního rána? Užíváte si ještě dovolenou, nebo už ji máte za sebou a jen nostalgicky vzpomínáte? Nejlépe jste na tom asi vy, které se teprve chystáte. Ale i to má své infarktové stránky.

Zrovna včera moje dcera, která se balila na cestu do Chorvatska, nemohla najít pas. Byla jsem vzteky bez sebe a jistě to znáte, když se něco zběsile a nesystematicky hledá, bývá z toho ještě větší zmatek. A negativní emoce bublají. Za nepřetržitého lamentování jsem přehazovala ten její „organizovaný" bordýlek z místa na místo, ale bez valného úspěchu. Úplně vyčerpaná a zdeptaná jsem to vzdala a přemýšlela, co budeme dělat se zaplaceným pobytem... Asi za pět minut se přihnala vítězoslavně s pasem a snad čekala i pochvalu.
Ani nevíte, jak se mi ulevilo. Představa, že někde lítám po úřadech kvůli ztracenému pasu své náměsíční dcery, mi na optimismu opravdu nepřidala.
Soutěž: stan
Tak se dnes těším, že mě trochu povzbudíte a napíšete něco pozitivního, legračního nebo třeba i poučného ze svých dovolenkových pobytů.

Budu se moc těšit.
Reklama