Krásné ráno, milé čtenářky! Pokud máte pocit, že už jsem vám jednou popřál, tak jste právě prožily déjà vu. No, dobře, žertuji, neprožily, skutečně jsem vám popřál... ale nežertuji jen tak náhodou, jev déjà vu je totiž dnešním tématem!

Dobré ráno, milé čtenářky!

Doufám, že jste se na dnešek pořádně vyspaly, protože nás čeká skutečně nabitý den! Nejen, že si budeme povídat o zajímavém tématu déjà vu, ale zahrajeme si i rychloturnaj v piškvorkách!

Téma dne

  • Prožila jste někdy déjà vu?
  • Jakou situaci byste chtěla prožít znovu?

Dnes je téma dvojí. Předpokládám, že většina z vás (i když se možná mýlím) se s jevem déjà vu nesetkala, milé čtenářky. Budu ale rád, když mě vyvedete z omylu a napíšete mi své zkušenosti s tímto jevem. Pokud jste ale skutečně déjà vu nikdy neprožila, můžete přispět i tak: Napište mi, jakou jednu konkrétní situaci byste v životě ráda prožila znovu a proč - důvody mohou být různé, například byste se ráda zachovala jinak, anebo to bylo něco tak nádherného, že byste to chtěla zopakovat. A samozřejmě mám pro vás připravený malý dárek, tedy pro jednu z vás, která k tématu přispěje; dárkem je krásná pikniková sada s příborem a prkénkem, viz obrázek níže. Chcete-li mít šanci, získat tuto sadu, napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu na e-mailovou adresu níže.

pic

Rychloturnaj v piškvorkách

POZOR! Hrajeme dnes také Rychloturnaj v piškvorkách. Registrace proběhne 31. ledna 2011 ráno od 8.00 do 9.30. Turnajová kola dokončíme ještě během pondělka. Odměnu si vyslouží obě finalistky a jedna náhodně vylosovaná hráčka. Turnaj najdete v 8.00 v odkazu Turnaje po přihlášení pod horní lištou magazínu. Pravidla turnaje a diskuzi k němu zveřejním jako noviku v 7.59.

Reklama