Přeji vám krásné ráno a vlídný den, milé čtenářky. Dnes si budeme (poprvé v roce 2012) povídat o novoročních předsevzetích. Tak tedy, dala jste si nějaké? A umíte svá předsevzetí plnit?

Vítám vás, milé dámy, v prvním editačním tématu našeho magazínu roku 2012!

Asi jste toto téma čekaly, ano, budeme si dnes povídat o novoročních předsevzetích. Další téma, které se nabízelo, byla panika okolo roku 2012, ale proč si něším takovým hned z kraje kazit den, co říkáte? Tak tedy: Pošte mi o svých předsevzetích...

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).

Reklama