S trochou nadsázky by se dalo dnešní téma nazvat: outdoorové milování. Dnes si totiž budeme povídat o vašich sexuálních zážitcích spojených s přírodou. Máte-li nějakou kuriozní historku, sem s ní! Přivítám i varovné rady...

Krásný den, milé čtenářky!

Pomilovat se v přírodě, to je, řekl bych, položka, kterou má ve svém sexuálním deníčku asi každý pár. Někdy mě překvapuje, jak je možné, že lesy nejsou plné milujících se dvojic... že bych se pletl?

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama