Kdo by je neměl rád: štěňátka! takového člověka si ani nechci představovat. Přeji vám krásné ráno, milé čtenářky, a doufám, že mi dnes při štěněcím tématu pošlete spoustu fotek a příběhů.

Krásné ráno, milé dámy!

Svrbí mě prsty na klávesnici, neklamné znamení toho, že dnes bude ultrasilné téma. Proto, chcete-li mít větší šanci na uveřejnění svých příspěvků, pošlete je co nejdříve.

A jak že téma zní?

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama