kJak jsem slíbila v pátek, postavila jsem vám spíš zábavný model každého znamení a jeho pohledu na jiné znamení, systémem každý s každým.

Postupně je během dneška všechny vydám a pro vaše příspěvky je tak ring volný a stále je nějaký podnět.

Logicky to ale nemusí být jen o tom, protože základní otázka zní:

  • Jaké znamení máte nejraději a s jakým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.

Začínáme první trojicí!

Co o nich říká KOZOROH?

Já a Kozoroh – Hodně často nám to celkem funguje. Občas nevíme, který má ustoupit, a občas jsme jako kus žuly vedle kusu mramoru.

Já a Vodnář – Cvok.  Šílenec, kterýmu není nic svatý. Jeho vyprávění mě baví. Jeho životní styl vytáčí. Na druhou stranu, dokáže mě vyvést občasné šedi, do které se ochotně dostávám. Je neskromný, to mi často vadí.

Já a Ryba – Mimoň. Neskutečně, nepraktický, zcela zaměřený na jiné cíle. Divně kouká. Říká věci, které jsou nedůležité na úkor věcné debaty. Pokud bych s ním žil, budu to já, kdo bude chápán.

Já a Skopec (Beran) - Pruďas. Jestli ho nepřivážu za nohu ke stolu, nenechá mě dokončit větu. Docela mě baví jeho nevyčerpatelná energie. Není dne, kdy by neřekl něco, za co bych ho rád inzultoval.

Já a Býk – Po delší době nudný. Spolehlivý, podobně zaměřený a zodpovědný. Až moc. Mohl by mě brzy začít nudit.

Já a Blíženec – Nesvéprávný. Tohle nemůže fungovat jako samostatná jednotka, protože je to snad nesvéprávné. Z mého pohledu jsou jeho myšlenky splašené stádo motýlů. Jestli bych s ním žil? No, spíš jestli by on žil se mnou..

Já a Rak – Plakánek. Když mě neutopí v slzách, vezmu si ho. Je roztomilý a miloučký. Brzy mu ale nestačím v emocích a ventilování citů.

Já a Lev – Domýšlivec. Moc mluví o sobě a moc si o sobě myslí. Vadí mi nezodpovědnost, s jakou dělá všechno. Nechápu, že ho ještě někdo nezabil.

Já a Panna – Dobrá partie. Praktická, smysluplná, kultivovaná a analytická. Je chytrá, což mě přitahuje. Jen to u nás doma může občas vypadat jako na školení.

Já a Váhy – Zajímavý. Nepřekáží, nerozčilují. Jejich umělecká podstata mi imponuje. Klidně si Váhy vezmu, pokud jim bude stačit, že nesdílím jejich jemnocit.

Já a Štír – Vždy ve střehu. Nevěřím ničemu, co se tváří jako tohle, přes to mě to často natolik zajímá, že s tím jdu do vztahu. Myslím, že mi lže, ale musím to napřed odhalit. A to půjde ztuha.

Já a Střelec – Bodlák. Hledám důvod, proč masochisticky lézt do vztahu s někým, kdo mě dneska stihnul šestkrát urazit a dvakrát namíchnout. Přes to to dělám a poměrně často

Co o nich říká VODNÁŘ?

Já a Kozoroh - Kozoroh mě přitahuje hlavně sílou myšlenky a schopností jít za svým cílem. Pravda, jeho cesty k tomutéž jsou zcela jiné, ale cíl je stejný. Pokud se domluvíme, jde to. Problém? Já on mi vyčítá málo skromnosti.

Já a Vodnář – Jestli není vztah postavený na uměleckém tvoření, nebo společném slézání skalních masívů, pak málokdy funguje.

Já a Ryba – Snesu, ale ne dlouho. Zajímavá, nenáročná, ale v zásadě ji nechápu. Toleruji maximum. Nějak mi nejde se do ní navážet, protože se bojím, aby se nerozpadla. Divná osoba.

Já a Skopec (Beran) – Milý prudič. Inspirativní a přitažlivý. Často mě Beran prudí, ale často se dávám dohromady právě s Beranem.

Já a Býk – Spolehlivý, ale pomalý. Vlastně mi tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě zaseknutej.

Já a Blíženec – Bystrý. Jeho komunikační kanál se s tím mým bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje, pak mě rozčiluje a křičím. On taky křičí.

Já a Rak – Pokud jsem žena, nevadí. Pokud jsem Vodnářka jsem k Raku více tolerantní. Pokud jsem Vodnář, budu Rakyni spíš ubližovat. Všeobecně si my, Vodnáři o Racích myslíme, že jsou často přihřátí.

Já a Lev – Jen na chvilku. Provokuje, inspiruje, zajímá, jako kámoš dobrý, ale doma bych to nechtěl, protože bych to nezvládl. Mě je hodně ale Lva je ještě víc.

Panna – S tím vyjdu i dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, hodně často je právě toto můj partner. Častěji spíš vadím já jí.

Já a Váhy – Mám to rád. Mám rád Váhy, protože neurazí a tolerují. Top spíš umím já říct Váze něco škaredého. Často si je beru domů. Často na celý život.

Já a Štír – Zajímavý, neustále na něm něco objevuji. Chci ho víc poznat, a proto s ním často jsem i ve svazku. Provokuje mě. Zpravidla nakonec opustí on mě.

Já a Střelec – Nemám ho rád. Málokdy nám to funguje. Ale zkraje mě vždycky hrozně vzrušuje. Pak se ztratím.

Co o nich říká RYBA?

Já a KozorohOdpovědně bez talentu. Na Kozoroha musím s empatií, jinak ten jeho praktický, odpovědný pohled bez kouska talentu nikdy nepochopím. Jako správná Ryba se snažím vcítit. Leckdy zbytečně.

Já a Vodnář – Nemám na něj hlavu.Málokdy pochopím, jak tenhle člověk funguje. Málokdy mě zajímá, pokud s ním nemusím být třeba v práci. Zpravidla do jeho osobnosti nevkládám moc energie.

Já a Ryba – Umělecký vztah ano. Partnerský málokdy vydrží. Mám toho dost v zrcadle, ale někdy mě to nadlouho připoutá protože, hodně nám toho je hodně spíš jedno.

Já a Skopec (Beran) – Magor. Je to normální cvok. Neumím ho uchopit, i když se hodně snažím. Časem mě to unaví a odpluji. Umí rozesmát. Někdy.

Já a Býk – Kam jde? Málokdy pochopím, kam tenhle člověk vlastně směřuje. Možná je slepý na jedno oko, možná mu chybí půl mozku. Ta umělecká půlka je to.

Já a Blíženec – Rozumím, ale nechci. Jeho povrchní způsob myšlení mi málokdy stačí k tomu, abych s ním žil. Jako kamaráda ho beru.

Já a Rak – Proč ne? Proč tuhle bytost nevpustit do svého života. Když se mi ho nebude pokoušet rozpustit, budu si s ním rozumět.

Já a Lev – Jen kamarádi. Hele, ty zbrklíku s nosem nahoru, zůstaňme kamarádi. Jako partnera tě těžko uchopím, protože nejsem žádný zápasník. Leda by ses chtěl o mě starat.

Já a Panna - Nechci ho a on mě patrně taky ne, protože zpravidla nepochopí nic z toho, co dělám, říkám a hlavně cítím. Ani to nezkouší.

Já a Váhy – Hodně často s tímhle člověkem jdu do vztahu a hodně často je to nadlouho. My si v zásadě nevadíme.

Já a Štír – Zraní. On mě připoutá a pak mě zraní. Víckrát s ním žít nechci. Nebo ano? U zase??!

Já a Střelec – Nic proti němu nemám jako proti kolegovi, protože ho chápu. Domů ho ale moc nechci.


Tak jak, Kozorozi, Vodnáři a Rybky, sedí? :-) V osm hodin se objeví Berani, Býci a Blíženci...

Reklama