Doufám, že vás neodradilo poněkud drsnější oslovení, milé čtenářky, ale všechny, které už víte, že dnes budou hlavním tématem „Babské rady a recepty“, to snad vezmete s humorem a nadsázkou. Na dnešní téma se opravdu moc těším, a doufám, že ani vy mě nenecháte zahálet a něco mi napíšete.

Je to koneckonců vaše přání, abychom znovu oprášili staré dobré babské rady, recepty a návody, které se mohou hodit nejen v domácnosti, ale třeba i pro zdraví. Chemických přípravků je kolem nás všude dost, ale někdy se nám osvědčily a možná mnohem efektivněji posloužily i levné a dostupné suroviny.

Babské rady se dědí z generace na generaci a byla by škoda je nechat zapadnout. Některé vám možná dnes přijdou komické, složité, zdlouhavé, a třeba i páchnoucí, ale i ty se mohou stát předmětem dnešních příspěvků.

Znáte nějaké babské recepty? Používáte je? Při vaření, úklidu, nebo při léčení neduhů? Máte nějaký obzvlášť kuriózní, komický, který stojí za zmínku? Tak si ho nenechávejte pro sebe, ať se také pobavíme, poučíme a možná i něco zajímavého dozvíme.

Své příspěvky posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

Heslo: Babské rady

Vaše iniciativa může být odměněna tímto dvojitým dárkem.

Vůní do bytu HOME a kosmetikou s heřmánkem AVON

cena

Reklama