zDnes máme den nejen velmi magický, ale také příjemný proto, že nás čeká dlouhý víkend a množství sladkostí. Tedy, vedle krásně vypečeného skopového na pondělním stole.

Přejte si, co chcete, jen ať to nikomu neublíží.

Všechna vaše přání v tuto dobu vyslovená mají velkou šanci se splnit. Proto na ně dávejte pozor a buďte opatrní na slova.

Vstupujeme do dnů opředených bájemi a hlavně do dnů symbolizujících jaro a začátek nového života.

Je Velký pátek.

Třeba se budou dít Velké věci.

Země v tomto období nabídne poctivému člověku možnost zlepšit svůj život na ní. Otevírá se. Můžete najít poklad.

Teď mě napadá, že to nemusí být právě poklad zlatý. Mnozí z nás nalezli poklad ve svém protějšku, dětech… i to se počítá.

Stírá se hranice mezi světy, a tak můžete spatřit místa a děje, které jsou paralelní realitou, tedy, můžete se dostat do časové smyčky.

Dávejte dnes, ale i zítra přes den a hlavně v noci dobrý pozor. Dívejte se kolem sebe. Možná uvidíte něco, co nelze běžně spatřit, nebo prožijete nějaký zázrak.

A kdyby ne, pak vám alespoň přeji, aby dnešní den i nadcházející svátky byly pro vás obdobím pohody a samých příjemných věcí.

Co pro vás znamenají Velikonoční svátky? Jaké máte vzpomínky na ty předešlé? Co se chystáte dělat? O tom a o všem, co vás v této souvislosti napadne, mi dnes pište na redakce@zena-in.cz.

Každé dvě hodiny losuji dáreček autorovi příspěvku.

Reklama