Dnešní téma si snad užijeme všechny. Budeme si totiž představovat, jaké bychom byly jako muži. Zajímá mě totiž, zda jsme, my ženy, o něco originálnější ve svých představách, které se týkají výhod mužství.

Pánové v tom totiž mají jasno, jak si dnes můžete také přečíst v mém článku s názvem Kdybych já byl ženská!
Já osobně bych být mužem nechtěla a výhody vidím toliko v jejich biologickém nastavení. Zatímco muži jsou s věkem, zkušenostma a vzrůstajícím platem i kariérou pro opačné pohlaví stále více žádoucí, ženy musí proti zubu času hodně tvrdě bojovat, neboť porody a péče o děti pochopitelně dají tělu pořádně zabrat.

Preference se u obou pohlaví liší také při vybírání životních partnerů. U mužů vyhrává na plné čáře jednoznačně vzhled (a je dokázáno, že pokud žena muže fyzicky nezaujme, může se postavit třeba na hlavu, ale nebude jí to nic platné), ženy pro výběr budoucího otce svých dětí berou v úvahu mnohem zásadnější kritéria.
Odtud také pramení dotazy typu: Co na něm proboha vidí? Je to tak, muži nás zkrátka umí ukecat a přimět k tomu, abychom se do nich zamilovaly, i když se nám zpočátku vůbec nemusí líbit, nemají tučná konta, drahá auta ani moc. V tom prý vězí slabost téměř každé ženy.

Jaká bych byla já jako chlap? Těžko říct. Určitě bych zkusila, o kolik víc alkoholu můžu vypít (ženy prý absorbují alkohol mnohem hůře a rychleji), nestydatě bych se otáčela za každou sukní, zkusila bych močení ve stoje, zkusila bych oslovit co nejvíce holek a zjistit, kolik čísel nasbírám během jednoho dne (muži se poslední dobou hrozně bojí ženy oslovovat na veřejnosti, chyba!), a rozhodně bych si užila, že se můžu ráno jen tak zvednout, natáhnout na sebe džíny, tričko, opláchnout si obličej, vyčistit zuby a s rašícím několikadenním strništěm a pocitem, že jsem IN, vyrazit ven.

A co vy? Čeho byste si dokázaly užít v mužské kůži?


Dnes si povídáme na téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla...

Co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány za nic na světě neměnily? A proč?
O tom všem si dnes povídáme v dnešním tématu. Své příspěvky mi můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova