Musí být příjemné, když vás vzbudí milovaná osoba polibkem... O tom nám napsala čtenářka MAFIRA.

Tak to muselo být příjemné. :-) Přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Děkuju za příspěvek, milá MAFIRO, hezký den.


Přeji všem krásné - sice mokré a deštivé ráno :)

Bohužel jsem jedna z mnohých, které ráno budí mobil svým křaplavým zvukem. Je to jedna z melodií, které jsou v mobilu. Není to to krásné probuzení, které bych si přála. Lepší by byla romantická melodie, která by mě krásně naladila na celý den - a já měla prima náladu. Ale dnes mě probudil můj přítel Pepíček se slovy: ahoj miláčku - bylo to taky krásný. Včera jsem měla narozeniny a my se neviděly (já byla v práci) měla jsem odpolední. Přijela jsem domů a on už spal zachumlaný v peřině, jen hlava mu koukala. Tak jsem tiše vklouzla do pelíšku, abych ho nevzbudila. Na peřině jsem měla od něj položenou studentskou pečeť: myslel na mě. :) Ráno mi dal pusu a zas odjel do práce. Je to krásné ráno - když vás váš miláček probudí slovy: AHOJ MILÁČKU.

Zdraví vás MAFIRA

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co (nebo kdo) vás ráno budí?

  • Jak se vám vstává?
  • Máte klasický budík, nebo něco jiného?
  • Nebo vás budí partner? Třeba polibkem?
  • Jak vstávají vaše děti, budíte je vy, nebo samy?
  • Máte nějakou zajímavou historku se vstáváním?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá dárek - sušenky Bebe Dobré ráno od firmy Opavia. Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz. Předem děkuju!

bebe

Reklama