Značka Dove chce pečovat nejenom o tělo svých spotřebitelek, ale také o jejich duši. Z toho důvodu připravila projekt s názvem „Krásné pocity“. Ženám v celé České republice se pod tímto názvem představí jako první výrobky řady Dove Firming. Postupně budou k vybraným výrobkům přibalovány příjemné a milé pozornosti, které každé z žen udělají radost. Prvním dárkem pro spotřebitelky, které si zakoupí sprchový gel Dove Firming, bude letní plážový šátek. Jako druhý v pořadí to bude vzorek Dove Firming sprchového gelu a tělového mléka přibalovaný k vybraným výrobkům. Dárkem bude i balení Dove hydratačního šamponu a kondicionéru za krásnou cenu 99,90 Kč.

S uvedením nové řady firmingových produktů souvisí i ostrůvek krásných křivek v obchodech, kde budou mít ženy možnost nechat si svoje křivky změřit. Každá křivka ženského těla určitě vynikne při zkoušení spodního prádla společnosti Schiesser a Pompea (v prodejnách Punčocha-cha), společnost Litex bude distribuovat vzorečky v katalogu a zásilkách pro svoje zákaznice v celé České republice.

Nová řada obsahuje přípravky pro kompletní péči o ženskou pokožku:

· Dove Firming Shower (Zpevňující sprchový gel) – 250 ml, 84,90 Kč, napomáhá připravit pokožku k absorbování aktivních složek produktů Dove Firming Lotion a Dove Intensive Firming Gel-Cream. Dove Firming Shower má už sám o sobě zpevňující účinky; obsahuje výtažek z mořských řas, který podporuje přirozené odvodňování tkání.

· Dove Firming Lotion (Zpevňující tělové mléko) – 250 ml, 169 Kč, a 400 ml, 219 Kč, spojuje drahocenný výtažek z červené mořské řasy s ceramidy a aktivními zvlhčovači pokožky Dove. Při denním nanášení na celé tělo zpevňuje strukturu pokožky.

· Dove Intensive Firming Gel-Cream (Zpevňující krémový gel) – 200 ml, 219 Kč, nabízí intenzivní kúru určenou obzvlášť pro problémové oblasti ženského těla, jako jsou stehna, břicho a hýždě.

Reklama