Kdo navštívil ostrov Gran Canaria, jistě nezapomene na nádherné pláže se světlým či tmavým pískem, které učarují každému…

 

Písek, moře, slunce… to je pohodová dovolená, o které sní skoro každý z nás! Teplý písek, který se nám lepí na chodidla, slané moře a vlny… relaxace, jak má být..

Kdo by netoužil po odpočinku na pláži, se zavřenýma očima, s vnímáním šumění vln. Takové krásné pláže, kde si každý najde svou pohodu, jsou na známém ostrově Gran Canaria. Najdete zde rušná zalidněná místa ale i soukromí, kde nemusíte za celý den potkat živou duši… Jaké tyto pláže jsou?

 

Maspalomas

Písečné duny, které uchvátí každého návštěvníka tohoto ostrova. Jsou rozlehlé a romantické. Rozkládají se na jihu ostrova. Podél dun se také můžete vydat krásnou procházkou ke starobylému majáku. Duny vycházejí z pláže Playa del Inglés.

 

Playa del Inglés

Na tuto šestikilometrovou pláž se dostanete hned z hlavní promenády stejnojmenného městečka. Najdete na ní nekonečnou řadu lehátek, kiosků, barů. Kdo hledá klid a pohodu, je pro něj lepší řešení oblast písečných dun.

 

Playa Taurito

Tato oblast je známá nejvyšším počtem slunečných dnů a je krásná. Vyhledávají jí ti, kdo mají při své dovolené rádi klid, nepreferují ruch velkých letovisek. Pláž má tmavý přírodní písek. Nalézá se na jihozápadním pobřeží.

 

Playa Amadores

Pláž s „karibským“ bílým pískem. Písek je velmi jemný, vstup do moře je pozvolný. Nalézá se v oblasti městečka Puerto Rico.

 

Puerto Rico a Mogán

Jsou dvě přístavní městečka, od sebe nedaleko vzdálená s krásnou pláží. Mogán má své kouzlo, kotví zde mnoho lodí. Je nazýván „Kanárskými Benátkami“ pro své vodní příkopy s domky plné zeleně a květin.

 

 

Kompletní nabídka Last minute a více informací o cestovní kanceláři Canaria Travel najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, otevřeno je sedm dní v týdnu.

Případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
Mobilní operátor: 602 313 049 
Fax: 224 946 391 nebo 224 948 025

 

Reklama