máme před sebou krásný, slunečný víkend, tak doufám, že máte i skvělou náladu. Možná už jste myšlenkami někde v přírodě, na zahrádce, nebo dokonce u vody, ale protože čtete tyto řádky, předpokládám, že jste právě na našem magazínu a čekáte, že se pobavíte.

Máte pocit, že chodím okolo horké kaše? Ano, chodím.

Dnešní téma „Zhasni“ není zrovna k popukání, je dost osobní, intimní a možná mnohým nepříjemné, ale věřím, že mě ani tentokrát nenecháte ve štychu, a „pomůžete“ mi svými příspěvky.  Zatím jste mě nikdy nezklamaly, a i když jste zpočátku trochu „brblaly“, většina z vás našla způsob, jak se k určitému tématu postavit.  Ať už s humorem, s ironií, vzpomínkově, ale třeba i s povzdechem, jaké by to bylo, kdyby...

A za to vám samozřejmě moc děkuji.

Věřte, že ani pro mě není snadné bavit se na sexuální téma, jsem velká stydlivka, ale jsme dospělé a sex k životu patří. Koneckonců, probíraly jsme tu mnohem ožehavější témata, a vždycky se našlo dost odvážných a sebevědomých žen, které neměly problém se k nim vyjádřit.

Doufám a věřím, že tomu tak bude i dnes.

Otázka je i není snadná.

Milujete se raději potmě, nebo při světle? Stydíte se před partnerem za své nahé tělo? Co vám na něm nejvíc vadí? Stydí se váš partner před vámi? Jaké bylo milování na začátku vašeho vztahu a jaké je dnes? Jaká atmosféra je pro vás nejerotičtější? Přítmí, světlo svíček, nebo naprostá tma? Shodnete se vždycky s partnerem? Pokud ne, kdo z vás se podřídí?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat toto originální tričko značky Desigual

cena

Reklama