Jejich opakovanou aplikací dosáhnete krásného opálení bez působení slunečního záření.
Je však třeba použít předem peeling a při roztírání mléka nebo krému se vyhnout oblasti v okolí růstu vlasů , chloupků a obočí . Tenkou vrstvu naneste i na uši, krk, nárty a hřbety rukou.Taktéž kolena a lokty natíráme velmi opatrně = slabě.
Nikdy nezapomeňte po namazání důkladně omýt ruce, nebo raději použijte při roztírání chirurgické rukavice.V tomto případě na závěr rozetřete malé množství přípravku na hřbety rukou.
Po nanesení nechte přípravek dobře vstřebat (asi 20-30 min) a až potom se oblékněte.Nezapomeňte, že nelze zcela vyloučit následné přenesení části barvy z kůže na oděv (pozor na bílé spodní prádlo!).
Samoopalovací přípravky jsou ideálním vynálezem pro ty z nás, které se nerady opalují nebo nemohou na sluníčko, ale chtějí být opálené. Je to zároveň nejrychlejší a nejbezpečnější cesta k opálené pokožce.
Jak už ale bylo uvedeno, k dosažení rovnoměrného opálení je dobré provést před aplikací samoopalovacího přípravku peeling. K přirozeně vypadajícímu opálení stačí používat samoopalovací přípravek 1-2x týdně. Neměli byste zapomínat, že tyto přípravky nechrání před UV paprsky, což znamená, že při pobytu na slunci musíte používat ještě přípravky s UV filtrem.
A náš tip na samoopalovací přípravky?
· Řada Avon Bronze, která se skládá ze samoopalovacího mléka ve spreji, krému na obličej, a mléka.
· Tyto výrobky dodají přirozeně vypadající opálený vzhled v pouhých 3 hodinách
· Zvýrazní barevný tón a prodlouží opálení
· Dlouhodobě zvlhčují pokožku (až na 8 hodin)
· Jsou vhodné i pro citlivou pokožku
· Samoopalovací krém na obličej obsahuje SPF6