6295cdc241e61obrazek.png

Nu Skin Sunright Insta Glow  –  tak se jmenuje samoopalovací gel, s nímž můžete dát své pokožce bronzový nádech bez ohledu na počasí nebo roční období. Tento samoopalovací gel vaší pokožce pomůže získat luxusní bronzové opálení, zatímco ji hydratuje, a to bez nadměrného slunění, které může vést k předčasným známkám stárnutí pokožky.

A jak produkt hodnotíme my v redakci poté, co jsme jej měly možnost otestovat?

Veronika

6295cd9ba4dedobrazek.png
Samoopalovací krémy vůbec nepoužívám, do solárka nechodím, a tak jsem většinu roku bílá jako stěna. Problém je v tom, že se nemažu ani normálním krémem, natož samoopalovacím. Produkt od Nu Skin jsem nicméně poctivě vyzkoušela, a tak mě to alespoň donutilo se chvíli o pokožku starat. Moje pleť po jeho použití dostala velmi přirozený bronzový nádech, a navíc byla krásně hydratovaná a hebká na dotek. Bála jsem se, aby samoopalovák nenechával skvrny na oblečení a prostěradle, ale nic takového se naštěstí nestalo. Přítel se mě po nanesení dokonce ptal, jestli jsem už byla někde na dovolené. Gel pleť krásně sjednotil, bez viditelných přechodů a skvrn.

Karolína

blobid0.png
Nesnáším opalování, takže gel je pro mě vlastně jedinou variantou, jak být lehce do hněda. Musím říct, že výsledný efekt vypadá skvěle a hlavně přirozeně. Barva není do oranžova, čehož jsem se ze začátku bála. Gel navíc příjemně voní, snadno se aplikuje a pokožka je po něm vláčná a jemná.

Marta

6295cd7a5c4c9obrazek.png
Gel má příjemnou a lehkou texturu a hezky se roztírá. Nedělá fleky jako některé jiné samoopalovací krémy. Je moc příjemný. Dodá krásné přirozené opálení se zlatavým nádechem. Bonusem je, že ještě navíc hezky hydratuje, takže je po něm kůže pěkně vláčná. Používat se dá jak na tělo, tak na obličej, takže stačí na vše jeden produkt.razitko.gif

Více najdete ZDE
6295ce0e9d204obrazek.png

 

Reklama