Rodiče mají v dnešní době téměř neomezené možnosti při nákupu výbavičky pro své děti. Při výběru zboží by měli dbát nejen na líbivost, ale především na kvalitu materiálů a zdravotní nezávadnost.

trendybaby

Lidská kůže je jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla, protože je chrání před škodlivými látkami, izoluje a reguluje tělesnou teplotu. Až 60 % škodlivých látek je absorbováno do organismu právě kůží. Dětská pokožka je pětkrát tenčí než pokožka dospělých, a proto je mnohem náchylnější ke vstřebávání škodlivých látek. Za novorozenecké alergie často může i styk s nevhodnými materiály.

trendybaby

Při pěstování konvenční bavlny je používáno nadměrné množství pesticidů. Při následném barvení a dalších chemických procesech se často používají látky, které nemusí být úplně neškodné. Je tak ničeno nejen životní prostředí, ale zbytky těchto složek mohou zůstávat ve tkanině, a tím dráždit citlivou a jemnou pokožku malých dětí.

trendybaby

trendybaby

trendybaby

Je proto důležité obklopit především právě narozená miminka zdravotně nezávadnými přírodními produkty. Všechny přísné standardy na přírodní původ a vynikající kvalitu materiálů splňuje britská značka Natures Purest. Nabízí dětské oblečení, hračky, povlečení a doplňky do dětského pokojíčku z certifikované a přírodou zbarvené biobavlny ve třech odstínech bavlníku - béžovém, hnědém a zeleném.
Bonusem navíc je kromě prvotřídní kvality materiálů i velmi hezký design produktů v jemných pastelových barvách. Botky, bodíčka, spodní prádlo, pyžamka, župánky, povlečení, polštáře nebo hračky jsou příjemné na omak a zaručují dětem zdravý vstup do života.

trendybaby

Kompletní nabídka na www.trendybaby.cz

 

Reklama