Královna sjezdovek modelka Nikol Švantnerová se předvedla v plné kráse. Na horách ji nikdy nepřehlédnete. „Začínala jsem před lety v černé barvě, ale pak jsem se zamilovala do barev. Vloni jsem byla žlutá, letos zase zelená a modrá. Baví mě se krásně oblékat, ať už na lyže, nebo do fitka či na nějakou akci. Člověk vypadá dobře a cítí se dobře,“ vypráví Nikol Švantnerová, zatím co nám ukazuje nové lyžařské outfity luxusní značky Sportalm. 

S dětmi a sestrou Kateřinou se vydala do Špindlerova mlýna také naše nejmilejší miss Lucie Hadašová. Zahájení lyžařské sezony si nikdy nenechají ujít: „Děvčata se učí, chodí do lyžařské školičky, takže budeme jezdit ve trojce, moc se na to těším. Čím jsou holky starší, tím víc jsou parťačky na tyhle všechny aktivity,“ říká Lucie Hadašová. „Někdy v lednu se sem vracíme. Holky to baví, trochu jsem se bála, že ta starší bude po mně sportovní antitalent, ale naštěstí to jde,“ ulevilo se Lucii Hadašové.

Představení nové kolekce si nenechala ujít ani moderátorka Zora Hejdová. „Lyžuju už od mala, a je to asi to jediné, co mě na zimě baví. Teda baví mě i Vánoce, ale jinak zimu moc nemusím. Na hory s manželem jezdíme dost často, každý víkend, když není pracovní, tak jezdíme na lyže,“ říká krásná Zorka Hejdová. „Příští víkend zrovna jedeme. Myslím, že když má na sobě člověk hezký oblečení, že si může užít jakýkoli sport ještě víc. Obzvláště my ženy,“ směje se krásná blondýnka. 

Foto: Sportalm Špindlerův mlýn

Reklama