Dermacol ví, že bez dokonale nalíčených rtů není žádný make-up perfektní. Proto připravil horké letní novinky – kompletní řadu lesků na rty CRYSTAL COLOUR s duhovým efektem a novou rtěnku Spicy Kiss.

„Atraktivní odstíny nových lesků CRYSTAL COLOUR obsahují tzv. holografické pigmenty. Ty mění barvu podle dopadu světla a vytváří na rtech duhový efekt,“ řekla Ing. Petra Dočekalová, vedoucí vývojového oddělení značky Dermacol. „Lesky s příjemnou ovocnou vůní jsou rtům prospěšné i díky obsaženým účinným látkám. Bisabol – výtažek z heřmánku - jemnou pokožku zklidňuje, vitamin E působí proti volným radikálům, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení povrchových poranění,“ dodala.

Pro ženy, které dávají přednost klasičtějšímu líčení, připravil Dermacol novou rtěnku Spicy Kiss v oblíbeném přirozeném hnědočerveném odstínu. Ta rty zkrášluje a zároveň je díky přírodním voskům a olejům dokonale hydratuje a zvláčňuje. Zajišťuje tak jejich výbornou celodenní ochranu. Navíc, stejně jako ostatní rtěnky Dermacol, perfektně přilne na rty a dlouho vydrží.

Dermacol studio prozradilo… které přírodní vosky Spicy Kiss obsahuje

§ Karnaubský vosk z listů palmy ze severní Brazílie - zajišťuje vysoký povrchový lesk.
§ Včelí vosk - vytváří na rtech flexibilní film, který je zjemňuje.
§ Kandelinový vosk - o rty účinně pečuje.


Dermacol studio radí… jak správně nalíčit rty

§ Na rty nejprve naneste make-up, poté je vyplňte rtěnkou.
§ Obtáhněte kraje rtů konturovací tužkou a vytvarujte je do požadovaného konečného tvaru. Pak rty jemně otiskněte do papírového ubrousku.
§ Pro dlouhodobější udržení barevného odstínu doporučujeme nanést štětcem Fixační pudr Dermacol a opět rty ještě jednou jemně obtisknout do papírového ubrousku. Poté rty znovu vyplňte rtěnkou.
§ Elegantní třpyt rtům dodá lesk, který zvýrazní jejich plnost a oblost.

Reklama