OI000155-1-.jpg

Na kulmu má Rowenta Ultimate Experience Air Care poměrně neobvyklý tvar, protože je do L. Já sama používám kulmu několikrát týdně a jsem zvyklá na klasické podlouhlé typy. Musím ale říct, že se s touto pracuje o dost lépe a rychle jsem si na změnu zvykla. Je to pohodlnější a dobře se s ní kulmuje i na zadní části hlavy, kde je to s obyčejnou kulmou o něco složitější a a mnohé ženy mi jistě dají za pravdu, že kroutit všelijak ruce za hlavu je docela nepříjemné. Rowenta Ultimate Experience Air Care je také lehká.

OI000162-1-.jpg

Jelikož si vlasy kulmuji opravdu často, oceňuji, že Rowenta myslí čím dál více na zdraví vlasů. Tentokrát přišla s vlastní technologií Fresh Flow, která používá mírný proud vzduchu jako ochranu před nadměrným horkem a také hezky fixuje vlny. Ty pak vydrží krásné opravdu dlouho i na mých jemných vlasech, které se obzvláště v podzimním sychravém počasí rychle narovnají.

Na kulmě se dá nastavit 8 různých teplot od 130 do 200 °C, takže je vhodná pro všechny typy vlasů od jemných po husté a silné, na které je potřeba vyšší teplota. Technologie ionizátoru spolu s křemenovým keramickým povrchem k odstranění statické elektřiny zase zanechá vlasy hezky hladké a lesklé.

eter-1-.jpg

Překvapilo mě, jak je kulma rychlá. Nejen, že se rychle nahřeje na požadovaná teplotu, ale ani už nemusím čekat dlouhou dobu s natočeným pramenem vlasů, než bude hezky zvlněný. Výsledek je viditelný během pár sekund. 

A nakonec bych vyzdvihla ještě funkci Smart Memory, díky které si můžeme uložit nastavení, které nám nejvíce vyhovuje. Příště alespoň nemusíme přemýšlet, jakou teplotu apod. jsme si posledně nastavily a vyhovovala nám. To velice oceňuji.

Kulma sice patří k těm dražším, stojí totiž 2 999 Kč, ale za zdravější vlasy se rozhodně vyplatí připlatit. Obzvláště, pokud patříte k těm, které si, stejně jako já, kulmují vlasy několikrát týdně.

OI000159.jpg

Další informace najdete na stránce ROWENTA
dopo.jpg

Reklama