Vítám vás v pátečním vydání našeho magazínu a především bych vám za celou redakci ráda popřála co možná nejpohodovější prožití velikonočních svátků.

 

Ať už jste matky na mateřské anebo patříte mezi ženy pracující nebo studující anebo jste ve věku čiperných internetových babiček…

 

Všechny si v následujících třech volných dnech odpočiňte a nezapomeňte na sebe samé.
Připravte vše možné pro vaše děti, praděti a manžele, ale nezapomeňte uniknout z kolotočů povinností do svého světa. Zajděte si na procházku, do kina, do baru, na výlet… každá podle svého!

 

Nechme ale úvah o velikonočních přípravách a oslavách a věnujme se dnešku.

Nebudeme řešit nic záludného ani náročného, dejme si oddychový čas…

 

Před časem jsem řešila s blízkými lidmi zajímavé téma.

Nějak přišlo na to, že jsme si navzájem sdělovali naše osobní životní zážitky, které nám nadosmrti uvízly v paměti. Zážitky, které byly něčím tak radostné a pozitivní, že nás možná i poznamenaly a na které myslíme, když je nám nejhůř.

 

Do debaty se dostaly pocity radosti z čerstvě narozených dětí, z první jedničky ve škole anebo vzpomínka na první pohled na moře. Pánové pro příklad uváděli radost z první chycené ryby apod.

 

Máte nějaký takový svůj zážitek? Máte tu svou chvíli, na kterou nezapomenete a která vás i po letech při vzpomínce potěší, a vy roztajete?

 

Sem s ní.

Nemusí být dlouhá, nemusí být nutně dojemná, může a musí být zkrátka jen vaše…

 

Pošlete ji na známou adresu redakce@zena-in.cz (do předmětu uveďte zážitek) a my nejlepší z nich vydáme.

A na tu nejlepší z nich čeká odměna ve formě vlasové kosmetiky!!!

 

Hezký předvelikonoční den plný klidu a pohody vám přeje

Reklama