Prší u vás, nebo se mraky už protrhávají a opět se ukázalo slunce. Pokud to první, tak máte přesnou atmosféru, která dokreslí dnešní téma. Pokud u vás náhodou svít slunce, jistě máte radost a na déšť už si jen zavzpomínáte.

Máte s sebou pro jistotu deštník? Pokud jste ho ztratila, nebo si hodláte koupit nový, ještě chvilku počkejte. Dnes ho můžete získat za svůj příspěvek na stylové téma. A k tomu ještě zábavnou hru SCRABBLE, kterou oceníte nejen v dešti, ale i o prázdninách a dovolené.

Abyste získala dnešní skvělé dárky, stačí málo: Napsat nám, jak se srovnáváte s deštěm, jak se do deště oblékáte, co je vám na dešti příjemné a co vyloženě nesnášíte. Tady máte inspiraci v dalších otázkách.

Co mě dnes zajímá?

Co vy a déšť, milé ženy-in?

  • Přizpůsobily jste mu šatník? Vystačíte si s deštníkem? Kolik deštníků vlastníte? Ladíte ho s oblečením, nebo to neřešíte? Ochrání vás dokonale, nebo jen symbolicky?
  • Máte s deštníkem nějakou příhodu? Máte ho rády, nebo ho nesnášíte?
  • Už jste se poučila a zakoupila holinky?Jak vypadají, k čemu je nosíte? Co byste na nich ocenila a co jim vytkla? Chodíte v nich i po ulici, nebo jen příležitostně?
  • A co nepromokavé bundy, parky, nebo dokonce pláštěnky? Máte doma něco takového? Stydíte se v nich chodit, nebo jste za ně vděčná a na okolí nehledíte? Doporučila byste je ostatním?
  • Máte nějaký zážitek s deštěm? Kdy jste nejvíc promokla? Kdy vám to vadilo a kdy vám to naopak bylo příjemné?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

NA DÁRKY VYLOŽENĚ STYLOVÉ. Deštník a hru SCRABBLE

OBR

 

Reklama