Už jste se podívaly jaký vám dnes předpověděly hvězdy den? Bude šťastný a úspěšný? Co si budeme nalhávat, všechny víme, v jakém jsme se narodily znamení a známe jeho stručnou charakteristiku.

Znám jedince, kteří si podle svého hvězdného znamení volí partnery, na radu hvězd zařizují dovolené, pouští se do důležitých životních rozhodnutí nebo uzpůsobují své pracovní záležitosti.
Zrovna minulý týden si k mému stolu v restauraci přisedly dvě dámy a začaly řešit nového partnera jedné z nich.
"Když já ti nevím. Já si prostě s tímhle znamením nerozumím a vyšlo mi, že se tento rok v někom zklamu," ošívala se jedna, zatímco druhá jí radila, aby muži Kozorohovi dala ještě šanci.
Historka jako stvořená pro dnešní téma ŽIVOT PODLE HOROSKOPU.

Přiznám se, že i já jsem si ověřovala, jestli se k partnerovi podle našich znamení hodíme a pokud vím, dělá to i nemálo mých kamarádek. Další kapitolou jsou karty. Většina lidí, kteří věří na hvězdná znemení věří také výkladům z karet. Ano, i já jsem si je nechala párkrát vyložit od své kamarádky, která to praktikuje už léta. Znepokojeně ale musím říct, že mi doslova a do písmene vidí do karet pořád a to i bez mého svolení. Když řeším nějaké důležité životní rozhodnutí, zeptá se mě: "Chceš vyložit karty?"
A já, pokud mám hodně velký strach, že to dopadne špatně, odpovím: "NE!"
"Tak fajn, já se ti na to stejně podívám, ale neboj, nic ti neřeknu," odpoví ona. No řekněte, nezabily byste ji? :-) Zrovna dneska jsem jí celá nadšená volala, že mi naprosto úžasně dopadla jedna věc, která mě stresovala už několik měsíců a ona mi úplně chladně odpověděla: "Já vím, mělas to v kartách."
A jak jste na tom vy, milé čtenářky?

  • Sledujete horoskopy?
  • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
  • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
  • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
  • Nechaly jste si už vyložit karty?
  • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
  • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
  • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Věřím, že vás toto téma osloví a podělíte se o své zkušenosti nebo zážitky svých známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce: redakce@zena-in.cz (klikni)

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko