Léto je tady a s ním i řada radovánek. Všichni se těšíme na koupání, jak si je užijí hlavně naše děti. Máme pro vás několik tipů od www.trendybaby.cz - podívejte se na nabídku, určitě najdete nějakou hračku, která vaše dítě nadchne a pobaví! Vyberte si! Celou nabídku najdete na http://www.trendybaby.cz/

swim

hračkyRybka na natahování malá Cena s DPH 94 Kč
Zatáhněte za šňůrku, vložte rybku SwimWays do vody a nechte tělo rybky naplnit vodou. Po naplnění pusťte šňůrku a nechte rybku plavat. Rybka může plavat i v hloubce. Nenechávejte děti ve vodě bez dozoru a nenechte je hrát ve vodě, která je příliš hluboká pro jejich plavecké schopnosti. Výrobek nepotřebuje baterie. Velikost cca 9 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

hračkyPodvodní letadlo Cena s DPH 258 Kč
Hračka pro hru pod vodní hladinou. Natáhněte vrtuli prstem po směru hodinových ručiček a vypusťte letadlo pod vodou. Letadlo SwimWays dokáže vyplavat z hloubky až 6 m. Úpravou ocasního křídla ovlivníte způsob pohybu letadla. Vhodné pro děti od 5 let.

hračkyRybka na natahování velká Cena s DPH 382 Kč
Zatáhněte za šňůrku, vložte rybku do vody a nechte tělo rybky naplnit vodou. Po naplnění pusťte šňůrku a nechte rybku plavat. Rybka SwimWays může plavat i v hloubce. Výrobek nepotřebuje baterie. Velikost cca 14 cm. Pro děti od 4 let.

hračkyNafukovací kolo s držadly Cena s DPH 534 Kč
Lehátko SwimWays ve tvaru kruhu s dvěma držadly. Průměr 107 cm, výška 25 cm. Vhodné od 15 let.

hračkyPodvodní házecí talíř Cena s DPH 644 Kč
Patentovaný hydrodynamický podvodní házecí talíř SwimWays. Pod vodou letí až 9 metrů. Měkký pro bezpečné použití. Možno házet horizontálně i vertikálně. Použitelný i jako deska pro plavání pod vodou. Pro děti od 8 let. Vhodné pouze pro děti, které jsou již dobrými plavci a umí se potápět.

hračkyNafukovací lehátko síťované Hawai Cena s DPH 839 Kč
Síťované lehátko SwimWays s nafukovací obvodovou částí. Rozměr: 165×90×12 cm. Vhodné od 15 let.

Reklama