Dobré ráno, milé čtenářky, je tu pondělí a Žena-in.cz je tu celý den jen pro vás. Měla jsem vcelku pestrý víkend, a tak jsem se rozhodla se o něj s vámi podělit. Přináším vám tedy své fotografie:

 

 

 

 

 

 

Byli jsme na bruslích. Sem tam si zajezdím, a to i přesto, že neumím vůbec brzdit a na inline bruslích sem tam vypadám jako nahrbený a stále nekoordinovaně působící čahoun. Zde jsou mé brusle:

 

 

 

 

 

Ujela jsem několik kilometrů a také se podle toho tvářím:

 

 

 

 

 

 

Zbavila jsem se několika kalorií, které jsem po zásluze večer opět doplnila grilováním a popíjením:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po celý den i večer nás hlídal pes jménem Bobina Davidová, rasy Čibotr (jak jeho majitel vysvětluje - Čimice, Bohnice, Trója :-)) Nemuseli jsme tedy mít vůbec strach, proštěkala se celým víkendem a nikdo si na nás nedovolil:

 

 

 

 

 

 

 

Tak takový jsem měla víkend já.
Moc by mě zajímalo, jaký jste ho měli vy. Zašlete mi své fotografie z víkendu, a pokud jste právě tento nefotili, spokojím se i s momentkama jiného data.

V dnešním tématu dne vyhrají nejkrásnější nebo nejvýmluvnější anebo také nejkomičtější fotky. Díky nim  se třeba lépe poznáme a budeme vědět, kdo se skrývá pod kterým nickem.

Fotografie zasílejte na redakce@zena-in.cz ve formátu jpg a nejlépe ve velikosti 300/600. Pokud se vám je nezdaří do této formy zpracovat, pokusím se o to já. Nejlepší vyhrává kosmetiku!

Během dne rozjedeme soutěž s naší hubnoucí přílohou o sprchový gel Johnson´s a jako další novinku čekejte zpravodajství z včerejší SuperStar!

Především se vrhněte na fotky, moc se na ně těším!!!

Reklama