Svůdné, stylové, barevné, kvalitní a především skvěle padnoucí! Řeč je o spodním prádle značky LISCA. Tato uznávaná značka dámského spodního prádla, plavek a nočního programu uspokojuje všechna přání náročných zákaznic. LISCA je určena pro ženy, které dávají přednost vysoké kvalitě, ale zároveň vyžadují perfektně padnoucí prádlo ve všech velikostech. Vždy podle posledních trendů, s pečlivě vybranými střihy vypadá spodní prádlo nejen krásně a přitažlivě, ale také dodá ženám pocit sebevědomí. Obchod LISCA v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center, v Praze - Štěrboholích představuje nejen široký výběr, ale i zajímavé nabídky za atraktivní ceny - minimálně o 30 % nižší než v běžných obchodech. Vyberou si tedy jistě ženy všech požadavků i tvarů.

fashion

Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. Jelikož prádlo nosíme denně, důležitá je především kvalita a příjemný pocit při nošení. Značka LISCA dodá ženě nejen eleganci, šmrnc, ale zároveň pohodlí ze skvěle padnoucího prádla. Hlavní kolekce nabízené ve Fashion Arena Outlet Center jsou LISCA a Cheek by LISCA.

LISCA:

Uspokojuje potřeby a přání žen, které se chtějí cítit dobře a líbit se. Prádlo LISCA zajišťuje zajímavý vzhled, který může být jednou romantický, podruhé hravý nebo svůdný, ale vždy se stylem. LISCA je určena pro různé příležitosti - od každodenní elegance s použitím přírodních materiálů až po extravagantní modely. Škála velikostí košíčků je skutečně široká - LISCA nabízí od velikosti A do F.

Cheek by LISCA:

Pod touto kolekcí se ukrývá kombinace nadčasového a moderního nočního programu a plavek. Spodní prádlo viditelné přes oblečení musí vypadat krásně, ale ne moc vyzývavě. To umožňuje Cheek by LISCA. Košilky, body, které krásně padne a zároveň vypadá svůdně. Zde značka myslela i na ženy s plnými tvary, proto právě ony zde najdou vhodné modely. Pro plavky Cheek by LISCA je typickým znakem hravost v retro vzorech, plakátové módě nebo v námořnickém stylu. Všechny kolekce v moderních barvách - červené, modré, tyrkysové, růžové a dalších odstínech jsou určené pro módně zaměřené mladé ženy plné stylu.fashion

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos březnu pak návštěvnost překonala hranici pět a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

fashion

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut.

Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama