Jediný obchod, kde nakoupíte všechny dárky podle vašich představ a kde budete zasypáni skvělou nabídkou produktů z přírody pro všechny sváteční dojmy, i svými oblíbenými produkty značky The Body Shop. Jako vždy si budete moci vybrat z neobyčejně krásných a nápaditě nabízených výrobků.

Když si zakoupíte dárky z obchodů The Body Shop, přidáte se k myšlence těchto Vánoc, kdy budete dávat více než jen balíčky se skvělými dárky. Mnohé produkty této sezónní nabídky v sobě nesou výhody jedinečného programu Komunitního obchodu společnosti The Body Shop, skvělé přírodní ingredience, které jsou součástí balení. Vytvořte si svůj vlastní dárkový balíček a také doplňky. Koupí těchto výrobků přispějete celosvětovému programu, který se snaží zlepšit životní podmínky znevýhodněných komunit.

 

Sortiment senzačních artiklů zahrnuje:

 

Řady vonných koupelnových produktů Fragranced Bath & Body pro Vánoce/svátky 2008

Pro období roku prostoupené vůněmi navozujícími krásné pocity jsme pro vás ve společnosti The Body Shop zachytili ta nejsvůdnější aroma do voňavé kolekce Holiday 2008. Warm Amber (Hřejivý jantar), Cranberry (Brusinka), Vanilla Spice (Vanilka) – připravte své smysly na aromatickou extázi!

 

Sezónní vůně domova

 

V tomto roce přinášíme opravdu svůdná aroma, která napomohou navodit sváteční pocit, jsou to Gingerbread, Blue Spruce (Modrý smrk), Brandled Apple. Spolu s oleji, olejovými lampičkami, svíčkami a rozprašovači aroma ozdobte své pokoje větvičkami cesmíny – nezapomeňte při tom však také prosytit vzduch našimi úžasnými sezónními vůněmi.

Všechny naše domácí vonné oleje Home Fragrance obsahují organicky pěstěný sojový olej z Brazílie zakoupený v rámci Komunitního obchodu.

 

Nepřeberná škála doplňků

 

Letos nabízí společnost The Body Shop hojnost okouzlujících doplňků inspirovaných trendy. S prakticky neomezenými možnostmi kombinace produktů teď potěšíte opravdu každého ze svých známých, které chcete obdarovat.

 

Mezi nejlepší položky patří náš čistý Atomiser a oslnivá nabídka dárkových tašek na kosmetiku a koupelové předměty nebo věcičky, které jsou tak atraktivní, že si je budete moci vzít i na party. Naše role kosmetických štětečků Cosmetic Brush Roll udrží vaše štětce v perfektním pořádku a naše manikúra se postará o to, aby vaše ruce byly dokonale připravené na večírek.

 

Skvělé dary

 

Objevte vynikající výběr dárků, které předčí vaše očekávání a učiní ze společnosti The Body Shop váš cíl nákupů na letošní Vánoce. Nabízíme překrásné kolekce inspirované přírodou, včetně White Musk®, Neroli Jasmin, Aqua Lily a Cassis Rose a krásný výběr dárkových tašek a krabic vyrobených dodavateli v rámci Komunitního obchodu.

 

Kolekce Beautiful Bath and Body (Krásná koupel a tělo)

 

Tyto Vánoce přinesou sváteční veselí výběrem z kolekcí koupel a tělo, včetně: nového Warm Amber (hřejivý jantar), který je inspirován jedním ze vzácných a bohatých zemských drahokamů; slavnostní Cranberry (brusinka); a sladké Vanilla Spice (vanilka). Tyto produkty sezony Vánoce 2008 obsahují přírodní přípravky nakoupené prostřednictvím Komunitního obchodu, což znamená, že kromě výživy vaší pleti, kterou nechávají měkkou, hladkou a delikátně vonící, budou z vašeho nákupu profitovat i menšinové komunity.

 

Organický olivový olej – z Itálie

 

Široký sortiment produktů The Body Shop obsahuje olivový olej, nejinak je tomu i v dárkových řadách. Organický olivový olej The Body Shop je získáván prostřednictvím Komunitního obchodu z italského regionu, kde se pěstují olivy již od středověku od družstva Nuovo Cilento. Tato venkovská komunita bývala v minulosti jednou z finančně nejslabších obcí v Itálii, ale dnes se z ní stal největší italský producent organického olivového oleje. Nákupy prostřednictvím Komunitního obchodu tak nejen pomáhají danému regionu, ale na oplátku má The Body Shop na tyto Vánoce pro vaši pleť špičkový a oceňovaný organický olivový olej.

 

Olej plodu stromu Marula – Namibie

 

Užijte si nejžhavější sezónní make-up s vědomím, že většina produktů Zimní kolekce společnosti The Body Shop (Winter Trend Collection) obsahuje zvlhčující olej stromu Marula z Namibie. Obchod se společenstvím Eudafano Women’s Cooperative poskytuje ženám v oblastech často zasažených hladem a suchem vzácnou příležitost najít pravidelnou práci a příjem, který pomáhá krýt náklady na vzdělání jejich dětí, rodinné účty za zdravotní péči a základní obživu. Takže rozjiskřete letos na Vánoce své tělo novými produkty: oční stíny Sparkle Eye Palette, oční linky Sparkle Eyeliner, lesk na rty Sparkle Lip Gloss, třpytivý pudr Sparkle & Shimmer Powder Puff a kulička Sparkle Roller Ball.

 

Kakaové máslo – Ghana

 

Vždy, když si zakoupíte produkt s kakaovým máslem od dodavatele Komunitního obchodu z Ghany Kuapa Kokoa, pomáháte rozvoji komunitních projektů, jako je výstavba škol a obecních studní, a navíc pomáháte drobným zemědělcům k příjmu, ze kterého živí své rodiny. I proto hojně používejte kakaového másla při výběru z produktů  Warm Amber (hřejivýjantar), Cranberry (brusinka) a Vanilla Spice (Vanilka).

 

Okouzlující doplňky – Indie

 

Vyberte si skvělou toaletní taštičku s motivy ptáčků (Bird Print Toiletry Bag) nebo kosmetickou kabelku (Cosmetic Purse) od našeho dodavatele Komunitního obchodu z Indie, společnosti Teddy Exports. Tato společnost nejen že poskytuje bezpečné a stabilní zaměstnání v zemi, kde miliony lidí žije v extrémní bídě, ale fond společnosti Teddy Exports The Teddy Exports Trust založil školu a iniciativy pro šíření informovanosti o nebezpečnosti HIV a AIDS a zdravotní služby pro zaměstnance a jejich rodiny a zároveň veterinární službu.

 

 

Bambucké máslo – Ghana

 

Bambucké máslo má vynikající zvlhčující vlastnosti. Dodavatelem bambuckého másla používaného ve výrobcích The Body Shop je asociace Tungteiya Women’s Shea Butter Association, která zajišťuje venkovským ženám v Ghaně pravidelnou práci a příjem. Společnost The Body Shop zahrnula tento přípravek do výrobků letošní kolekce: tělové balzámy Warm Amber Shimmer Body Lotion (hřejivý jantar), Cranberry (brusinka) a Vanilla Spice (vanilka). Jeho blahodárné máslové účinky obsahují i produkty: tělové krémy Warm Amber Body Butter a Cranberry Body Butter.

 

Sojový olej – z Brazílie

 

Společnost The Body Shop získává organicky vypěstovaný sojový olej od brazilského dodavatele Capenema Farmers, který se nejen snaží udržet tradiční způsob života, ale podporuje i sdružení 150 malých rodinných organických farem. Od těchto farmářů získává společnost The Body Shop nejkvalitnější sojový olej a používá jej v nových sezónních produktech Body Butter (tělové máslo) – Warm Amber Body Butter (hřejivý jantar) a Vanilla Spice (vanilka). Tento sojový olej je obsažen i v mýdle Warm Amber Soap a v mýdle Cranberry Body Shimmer.

 

Med – ze Zambie

 

Med nejen hydratuje vaši pokožku, ale rozesmává tváře až do daleké Zambie, kde poskytuje příjem včelařům z podniku Northe Western Bee Products, mezi kterými v poslední době přibývá žen. Společnost The Body Shop přidává med do celé řady sezónních výrobků – mýdlo na ruce Warm Amber Hand Wash, sprchový gel Warm Amber Shower Gel, koupelové změkčovadlo Vanilla Spice Bath Melt, mýdlo na ruce Vanilla Spice Hand Wash, mýdlo na ruce Cranberry Hand Wash, tělový scrub Cranberry Body Polish a pěna do koupele Cranberry Bath Bubbles.

 

Sezamový olej – z Nikaraguy

 

Blahodárnost sezamu netkví pouze v jeho nutriční hodnotě, ale také chrání a zvlhčuje vaši pokožku. Hodnota některého z vámi zakoupených sezónních vánočních produktů představuje živobytí pro malé rolníky v zemědělském družstvu Juan Francisco Paz Silva v Nikaraguy. Přináší jim životní standard, oblečení a obživu pro jejich rodiny a vzdělání jejich dětí. Napomohl i založit místní banku, kterou spravuje družstvo a přispěl k vystavění sociálního zařízení. Společnost The Body Shop přidává sezamový olej do třpytivého mléka Warm Amber Shimmer Lotion, tělového krému Warm Amber Body Butter, tělového krému Cranberry Body Butter a tělového krému Vanilla Spice Body Butter.

 

Olej babassu – Coppalj, Brazílie

 

Ořechy babassu, které se pěstují v Brazílii, mají zvlhčující účinky a jsou jako stvořené pro řadu produktů Body Butter (tělové máslo) pro sezonu Vánoce 2008. Kouzlo tohoto oleje tkví v obchodu mezi společností The Body Shop a COPPALJ, která poskytuje komunitě místních žen vzácnou příležitost k pravidelné práci a příjmu. Tento olej je obsažen v produktech tělové máslo Warm Amber Body Butter, tělové máslo Cranberry Body Butter a tělové máslo Vanilla Spice Body Butter.

 

Olej z melounových semen – Namibie

 

Při nakupování v obchodech The Body Shop v této vánoční sezoně, dostanete daleko více než jen vytoužené dárky, protože naše etické hodnoty jdou ruku v ruce s vánočním duchem obdarovávání.

 

Můžete vypadat skvěle a moderně a vědět, že váš nákup pomohl komunitě žen v Namibii. Zimní kolekce make-upu The Body Shop je inspirovaná krásou ráje, a to právě díky klíčové ingredienci této řady, zvlhčujícímu oleji z plodů stromu Marula. Program Komunitního obchodu společnosti The Body Shop zajišťuje, že ženy v Namibii dostávají spravedlivou cenu. Rozjiskřete sezónu s produkty: paleta očních stínů Sparkle Eye Palette, oční linky Sparkle Eyeliner, lesk na rty Sparkle Lip Gloss, třpytivý pudr Sparkle and Shimmer Powder Puff , kulička Sparkle Roller Ball.

V obchodech společnosti The Body Shop naleznete fantastický výběr přírodou inspirovaných vynikajících dárků, kterými můžete letos potěšit své přátele a rodinu; celá řada skvělých produktů nově sezónně inspirované vonné škály pro koupel, tělo i domov. Koupí dárku v obchodě The Body Shop ukážete svým milovaným, jak moc o ně skvělým dárkem stojíte a kromě toho si užijete luxusního zboží s jasným vědomím, že více než polovina produktů společnosti The Body Shop obsahuje přísady a materiály získané v rámci unikátního programu spravedlivého obchodování nazvaného Komunitní obchod.


Etické nakupování neznamená, že se musíte vzdát luxusu. Kolekce sama je přímo ohromující svým množstvím produktů, které jsou stylové, příjemné. Skvělé kolekce pro koupel a tělo obsahují nový Warm Amber (hřejivý jantar), inspirovaný vzácným a bohatým drahokamem, slavnostní Cranberry (brusinka) a sladký Vanilla Spice (vanilka).

 

Objevte vynikající výběr dárků, které potěší vaši rodinu či přátele a obsahují oblíbené vůně, jako jsou White Musk® (bílý mošus), Neroli Jasmin (Jasmín Neroli), Aqua Lily (leknín) a Cassis Rose (černý rybíz) a skvělé dary ve formě domácích vůní. Výběr nejoblíbenějších tělových krémů, které jsou překrásně balené, představuje neobyčejný dárek, který předčí veškerá očekávání.


Doplňky

Lahvičky, tašky, štětce, kompaktní zrcátka, rozprašovače, sady na manikúru a další a další doplňky;

Více najdete na stránkách http://www.thebodyshop.com

 

Reklama