Má název Tipni si! Česko a určitě si ji zamilujete! Víte, z jakého roku pochází nejstarší mapa Českého království? Kolikrát byl Karel Čapek nominován na Nobelovu cenu za literaturu? Kolik KČ byla v roce 2000 průměrná cena jednoho kilogramu chleba v České republice? Nevíte? Nevadí! Odpověď si stačí tipnout.

Tipni si Česko

V párty hře Tipni si! Česko bude tipovat letopočty, počty obyvatel, rozlohu a další veličiny. Pokud si svým tipem nebudete jistí, můžete si vsadit na svého soupeře. Během hry Tipni si Česko se dozvíte vtipnou formou spoustu zajímavých informací, kuriozit a rekordů, o kterých se třeba dosud ani neslyšeli.

V této společenské hře na vás čeká 1188 otázek rozdělených do 6 okruhů - Zeměpis, Dějiny, Kultura, Příroda, Sport a Různé. Určitě najdete snadné otázky, které znáte, i ty, které vás potrápí. Nejen vás, ale i vašeho soupeře.

Další hry Tipni si! – podívejte se na naší inspiraci!

Tipni si! Česko je možné zkombinovat se základní hrou Tipni si!  Zde najdete otázky z celého světa.

Tipni si

Pokud chcete hrát i s dětmi, doporučujeme vám hru Tipni si! Junior. Ve společenské hře Tipni si! Junior totiž vůbec nejde o to všechno přesně znát, jako ve škole. Stačí mít dobrý odhad. A když ani ten nestačí, vždycky můžete vsadit na kamaráda, jehož odpověď se vám nejvíce líbí. Během hry se dozvíte vtipnou formou spoustu zajímavých informací, rekordů a kuriozit. 
Vyhraje ten, kdo získá nejvíce bodů, ale něco se naučí úplně všichni. Více najdete ZDE

Tipni si Junior

Podívejte se na video, jak se hra hraje:

Více na stránkách
 

Reklama