Téma dnešního dne zní: Domácí mazlíčci a dárky. Vánoce se blíží a váš pejsek, kočička, kanárek či rybička si jistě dárek zaslouží! Své příspěvky o tom, jaké dárky mazlíčkům kupujete a historky s nimi, posílejte na redakční e-mail!

Dobré ráno, milé čtenářky? Vánoce se blíží a je třeba přemýšlet nad dárky, ale ne jen nad těmi člověčími. Téma zní: Dárky pro domácí mazlíčky.

Čím obdarujete svého domácího mazlíčka?

Posílejte své tipy na dárky pro domácí mazlíčky! Je jedno, jestli máte pejska, kočičku, kanárka, nosála, želvičky či třeba krtka. Určitě se své malé miláčky chystáte něčím neobvyklým potěšit, anebo jim již několik let kupujete to samé a víte, že se jim to bude zaručeně líbit? Zajímají mě nejen tipy na dárky, ale i veselé historky s obdarovanými domácími mazlíčky. Zlikvidoval vám váš pejsek novým balónkem půlku obýváku? Svěřte se magazínu Žena-in v pondělním tématu. Vaše příspěvky zasílejte na redakční e-mail (viz adresa níže) a nechť jsou dlouhé minimálně jako tento odstavec textu, protože jinak nebudete mít šanci k získání skvělého dárku. Jakého? Jedna z přispěvatelek získá: kočičí krmení Purina ONE Natural Balance Adult Pollo con Avena a lidskou mlsku Orion Margot SNACK.

purina

Reklama