Denisa Nesvačilová

Česká herečka se sice v minulosti nechala slyšet, že na focení pro Playboy není dostatečně sexy, ale když přišla nabídka, nakonec ji přijala. Částečně i proto, že se focení odehrálo v jejím milovaném Londýně. Objevila se na titulce aktuálního červnového čísla a jednou z lokací, kde proběhlo focení, byl hangár i paluba letadla. Jako sexy femme fatale triumfovala nedlouho poté, co českými médii rezonovala kauza milostného trojúhelníku mezí ní, scenáristou Petrem Kolečkem a modelkou Anetou Vignerovou, s níž má Kolečko syna a také si ji nakonec vzal.

23PLAYBOY-17-Denisa-Nesvacilova-a-Veronika-Marx-Foto-Chloe-Ann-Smith.jpg
Foto: Playboy, Chloe Anna Smith, se souhlasem Denisy Nesvačilové

Olga Lounová

Strie, oteklé nohy a přibírání i na jiných partiích. To jsou většinou ne zrovna estetické důsledky těhotenství. Ovšem i těhotná žena může být sexy, což dokázala například zpěvačka Olga Lounová, která fotky pro slavný magazín nafotila v šestém měsíci těhotenství a objevila se na titulce loňského listopadového čísla. A stala se tak první Českou, která na obálku zapózovala s těhotenským bříškem. Mezi její další doplňky patřily na snímcích kůň nebo luxusní vůz.

22PLAYBOY-Olga-Lounova-Foto-Anna-Koniaeva.jpg
Foto: Playboy, Anna Koniaeva, se souhlasem Olgy Lounové

Kristýna Hrušínská

Osmatřicetiletou herečku Kristýnu Hrušínskou, která je dcerou Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové, by prý ani ve snu nenapadlo, že se jednou odhalí pro pánský magazín. A sen, o kterém ani nevěděla, že ho má, se stal skutečností loni. Fotky se také skvěle hodily k propagaci filmu Pánský klub, ve které si zahrála vztahovou psycholožku. V pořadu (Ne)blázni Tomáše Poláčka prozradila, že aby byla v co nejlepší formě, vynechala před focením na dva týdny ze svého pitného režimu pivo.

22PLAYBOY-Kristyna-Hrusinska-01-Foto-Anna-Koniaeva.jpg
Foto: Playboy, Anna Koniaeva, se souhlasem Kristýny Hrušínské

Gabriela Soukalová

Bývalá česká biatlonová reprezentantka patří spíše ke stydlivějším ženám, alespoň podle jejího projevu. Fotky v Playboyi z roku 2020 byly tedy pro mnohé docela překvapením. Kromě nich vzniknul také charitativní kalendář. Výtěžek z jeho prodeje šel na pomoc lidem s poruchami příjmu potravy. Sama biatlonistka totiž měla v době své sportovní kariéry problémy s bulimií a anorexií.

21PLAYBOY-02-Gabriela-Koukalova-Foto-FTV-Prima.jpg
Foto: Playboy, FTV Prima, se souhlasem Gabriely Koukalové

Adéla Elbel

Odvážné snímky nafotila i česká stand-up komička. Konkrétně pro loňské květnové číslo magazínu. Okomentovala to slovy, že kdy jindy nafotit vkusné snímky než ve čtyřiceti. Zavtipkovala také, že asi došly všechny milfky, a tak redakce oslovila ji. Dvojnásobná maminka se před focením zeptala svých dcer, zda nejsou proti. A z výsledku je patrné, že zřejmě nebyly.

21PLABOY-ADELA-ELBEL-FOTO-02-FTV-PRIMA.jpg
Foto: Playboy, FTV Prima, se souhlasem Adély Elbel

Sharlota

Potetovaná kráska zdobila obálku prosincového čísla v roce 2021, a chtěla tak zdokumentovat svůj přerod z dívky v ženu. Pro Blesk prozradila, že váhala, zda má nabídku přijmout, ale vyhecoval ji přítel. Chtěla, aby snímky nepůsobily sprostě, ale jen sexy, což se povedlo. Aby vypadala co nejlépe, nepodcenila přípravu. Rok před tím makala v posilovně a v době focení prý byla v nejlepší formě svého života.  

21PLAYBOY-Sharlota-Teasing01-Foto-Anna-Koniaeva.jpg
Foto: Playboy, Anna Koniaeva, se souhlasem Sharloty

Zdroje: Jáno Bulka, kreativní producent všech zmíněných Češek pro Playboy a marketingový a PR manager Playboy, (Ne)blázni, iDnes, ČSFD, Blesk

Čtěte také:

Reklama