Také toužíte v létě rozdávat zářivé úsměvy, ale Vaše zuby nejsou tak oslnivě bílé, jak byste si přály?
S novými proužky na bělení zubů Aquafresh Pure White Ultra, si můžete sama snadno a rychle zesvětlit barvu svých zubů až o 5 odstínů.

Nepěkné zabarvení  zubů  nejčastěji vzniká v důsledku kouření, pití červeného vína, čaje, kávy, užívání některých léků i vlivem stárnutí. Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra Vám pomohou získat zpět krásné bílé zuby.

Aktivní složkou Aquafresh Pure White Ultra je 10% karbamid peroxid, který postupně uvolňuje bělicí látku – peroxid vodíku. Působí nejen na povrchové pigmentace, ale proniká i do dentinu, a zesvětluje tak barvu zubu.
Je to stejná látka, kterou již léta používají k bělení zubů i zubní lékaři a jejíž bezpečnost a účinnost byla opakovaně prokázána mnoha klinickými studiemi.

Proužky se používají 2x denně po dobu 14 dnů. Dvakrát denně se na 30 minut aplikuje jeden proužek na horní zuby a jeden proužek na dolní zuby. Lze je aplikovat  během dne s časovým odstupem nebo i těsně za sebou, tedy celkem na 1 hodinu. Bělicí efekt bude patrný již během několika dnů, optimální výsledek se dostaví po 2 týdnech.

Více informací o bělení zubů najdete na www.aquafresh.cz.


 

Reklama