Před několika měsíci obohatila lékárenský sortiment přípravků péče o vlasy nová francouzská dermokosmetická značka René Furterer. Kam sahá její historie, čím se liší od ostatních a na co vás bezpochyby naláká?

Pokud bychom se chtěli vydat po stopách příběhu René Furterera, dovedly by nás do francouzské Provence. Jeho babička jej již od útlého věku seznamovala se světem rostlin a s jejich léčivými vlastnostmi, kterým naprosto propadl.

V roce 1950 jeho manželka otevřela kadeřnický salon v Paříži, díky čemuž René Furterer pronikl do kadeřnického světa. V té době byla ikonou všech žen Marylin Monroe. Mnohé ženy toužily vypadat jako ona a podstupovaly agresivní kadeřnické procedury, které měly ovšem za následek kompletní zničení vlasů. Právě tento fakt René Furterera přiměl vytvořit v roce 1957 první řadu produktů pečující o vlasy a vlasovou pokožku. Znalost aktivních látek rostlin a jejich vůní probudila v tomto mladém vizionářovi základní myšlenku: krása vlasů je inspirována krásou rostlin. Jako první pochopil, že krásné vlasy mohou vyrůstat pouze ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako i krásné rostliny rostou pouze z úrodné půdy.

Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky.

Ztělesněním toho nejlepšího z esenciálních olejů je ikonický produkt značky-regenerační koncentrované sérum Complexe 5. Dokáže aktivovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, očistit ji a připravit jí tak na následné nanesení péče (šampon, balzám, maska, bezoplachová péče), čímž zvýší průnik aktivních látek až 10x. Obsahuje silnou koncentraci esenciální olejů z levandule a pomerančovníku. Je to základ každého rituálu péče o vlasy a vhodná příležitost pro relaxační masáž vlasové pokožky.


V portfoliu značky René Furterer nechybí samozřejmě přípravky zmírňující vypadávání vlasů, produkty na mastné, suché, poškozené a lámavé nebo barvené vlasy či vlasy bez objemu.
Vyberte si svůj vlasový rituál na www.renefurterer.cz.

 

Reklama