Před několika měsíci obohatila lékárenský sortiment přípravků péče o vlasy nová francouzská dermokosmetická značka René Furterer. Kam sahá její historie, čím se liší od ostatních a na co vás bezpochyby naláká?
5afaa329a4c20obrazek.jpg

Pokud bychom se chtěli vydat po stopách příběhu René Furterera, dovedly by nás do francouzské Provence. Jeho babička jej již od útlého věku seznamovala se světem rostlin a s jejich léčivými vlastnostmi, kterým naprosto propadl.

5afaa2ae99f42obrazek.jpg

5afaa2bd655e2obrazek.jpgV roce 1950 jeho manželka otevřela kadeřnický salon v Paříži, díky čemuž René Furterer pronikl do kadeřnického světa. V té době byla ikonou všech žen Marylin Monroe. Mnohé ženy toužily vypadat jako ona a podstupovaly agresivní kadeřnické procedury, které měly ovšem za následek kompletní zničení vlasů. Právě tento fakt René Furterera přiměl vytvořit v roce 1957 první řadu produktů pečující o vlasy a vlasovou pokožku. Znalost aktivních látek rostlin a jejich vůní probudila v tomto mladém vizionářovi základní myšlenku: krása vlasů je inspirována krásou rostlin. Jako první pochopil, že krásné vlasy mohou vyrůstat pouze ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako i krásné rostliny rostou pouze z úrodné půdy.

Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky.

Ztělesněním toho nejlepšího z esenciálních olejů je ikonický produkt značky-regenerační koncentrované sérum Complexe 5. Dokáže aktivovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, očistit ji a připravit jí tak na následné nanesení péče (šampon, balzám, maska, bezoplachová péče), čímž zvýší průnik aktivních látek až 10x. Obsahuje silnou koncentraci esenciální olejů z levandule a pomerančovníku. Je to základ každého rituálu péče o vlasy a vhodná příležitost pro relaxační masáž vlasové pokožky.
5afaa35e6dc03obrazek.jpg

V portfoliu značky René Furterer nechybí samozřejmě přípravky zmírňující vypadávání vlasů, produkty na mastné, suché, poškozené a lámavé nebo barvené vlasy či vlasy bez objemu.
Vyberte si svůj vlasový rituál na www.renefurterer.cz.
5afaa49b9bd05obrazek.jpg