Všichni sníme o nádherné pokožce. Nyní, když sluníčko pálí, spousta žen touží po tom, aby jejich pokožka byla nejen hebká a zdravá, ale také krásně opálená.

Sluneční UV paprsky mohou nechráněnou pokožku poškozovat, způsobit spálení, zapříčinit předčasné stárnutí kůže. Proto nesmíme zapomenout na správnou ochranu. Speciální výrobky pokožku ochrání a zvlhčí, zajistí zdravé, rovnoměrné a krásné opálení.

Kosmetická firma Avon nabízí v letošní nabídce novou řadu opalovacích přípravků Avon Bronze, které zajišťují optimální ochranu pokožky před sluncem. V nabídce této řady najdete také výrobky pro ochranu citlivé a dětské pokožky a nedílnou součástí jsou i přípravky pro péči o pokožku po slunění. Pokud se patříte mezi ty, které raději sáhnou po samoopalovacích přípravcích, i na vás řada Avon Bronze pamatuje. Avon Bronze je moderní kompletní řadou výrobků k ochraně, ošetření a zvlhčení pokožky při opalování i po opalování. Dále obsahuje také samoopalovací kosmetické tělové i pleťové přípravky.

Všechny tyto výrobky obsahují nejkvalitnější fotostabilní UV filtry, vitamínový komplex a rostlinné látky. Vše je dermatologicky testováno.

Žlutá řada Avon Bronze poskytuje optimální ochranu. Svým působením zvlhčuje a ošetřuje pokožku, přípravky jsou odolné proti vodě a potu. Z vitamínových složek obsahuje vitamíny A, B5, E , z rostlinných látek obsahuje kakaové máslo, palmový olej a slunečnicový olej. Všechny výrobky mají pěkné a praktické balení.
V této řadě najdete Olej na opalování ve spreji SPF 2. Má jemně kokosovou vůni a díky rozprašovači se velmi snadno používá. Chrání pokožku proti olupování a pomáhá déle udržet opálení. Mohou jej používat i ti, kteří mají citlivou pokožku.
Určitě vás ale zaujme i Hydratační voděodolné mléko na opalování SPF s ochranným faktorem 6, 10 a 20.

Pro dětskou a citlivou pokožku je tu bílá řada Avon Bronze. Tento druh pokožky se opaluje velmi pomalu a může se snadno spálit. Protože vyžaduje speciální ochranu, jsou pro ni vhodné výrobky s nejvyšším ochranným faktorem a jemným složením. Výrobky jsou v hodnotě ochranného faktoru 15, 20 a 30.
V této řadě si můžete vybrat z voděodolného opalovacího krému pro děti s faktorem 30, mléka na opalování s faktorem 25 nebo 15. Voděodolný krém pro děti obsahuje vitamíny E a B5, rostlinné látky jako jsou výtažky z heřmánku a aloe vera zklidní citlivou pokožku. Fotostabilní UVA a UVB filtry zvyšují ochranu pokožky až 30x. Je bez parfemace a hypoalergenní. Mohou jej používat děti od šesti měsíců.

I když o svou pokožku pečujete, může být po slunění podrážděná. Proto je tu chladivá a zklidňující modrá řada Avon Bronze s přípravky po opalování.
V této řadě si můžete vybrat zvlhčující mléko po opalování, chladivý gel po palování s aloe vera a chladivý sprej po opalování s vitamínem C. Zvlhčují, zklidňují, chladí a osvěžují pokožku po opalování.

Nebojte se sluníčka a jeho paprsků! V nabídce Avon Bronze najdete přípravek, který budete potřebovat. Pro více informací můžete navštívit www.avoncosmetics.cz