Kosmetická značka Dove po roce opět přichází s vánočními balíčky spotřebitelkami oblíbených výrobků.
Balíčky Dove jsou letos k dispozici v širším spektru cenových relací, obsahují výrobky celého portfolia a jsou nabízeny v krásných a praktických baleních.

Základ značky Dove tvoří krémová tableta se ¼ hydratačního krému, a i proto je jedním z balíčků vánoční kombinace tří tradičních tablet s jednou novinkou roku 2003, a to tabletou peelingovou.
Dalším v řadě základních balíčků je kombinace pěny do koupele, sprchového gelu a tekutého mýdla v praktické modré taštičce.

Exkluzivní hedvábná řada Supreme Silk se do vánočních balíčků skvěle hodí pro svoji unikátnost a luxusní vzhled.
Hedvábné výrobky tvoří krásný pečující balíček tří kroků k jemné pokožce nebo kombinaci produktů v exkluzivní a trendové taštičce pro současnou ženu.
Čisté hedvábí je k nalezení i v dalších dvou vánočních baleních řady Supreme Silk.

Balíčkem, který kvalitně pečuje o pokožku celého těla, je souprava krémových sprchových gelů a deodorantů ve variantě klasické a osvěžující.
Úspěšná novinka roku 2003, krém na ruce Dove pro denní a noční použití, tvoří balíček s tělovým mlékem Dove pro suchou pokožku.
Opomenout nelze ani balíček pro uklidnění a uvolnění těla i duše s obsahem minerálů a vitaminů, tedy kombinaci sprchového gelu Dove Mineral a tělového mléka.

Vánočních balíčků od Dove je opravdu hodně, takže si z nabídky určitě vyberete.
O výrobcích Dove se můžete více dozvědět na www.dovekosmetika.cz