Milé ženy-in, dnes máme vyloženě ženské téma. Ne že by se muži nevoněli, ale my ženy máme přece jenom fajnovější nosánek a většina z nás si na vůně potrpí. Vůně máme často spojené s určitými zážitky, lidmi a situacemi. A možná podvědomě hledáme vůně, které nám je připomínají. Já osobně hledám vůně dětství a občas je v některých „voňavkách“ nacházím. Když se mi vůně líbí, vyvolává ve mně vzpomínky.

Nedávno jsem od svých dcer dostala krásnou vůni Chloe, a ta mi něčím připomněla vůni maminčina pudru. I flakonek s růžovou pentličkou kolem hrdla působil trochu staromilsky, ale to přesně lahodilo mé romantické duši.

Je zvláštní, že si vůně vybírám i očima. Čím jednodušší design lahvičky, tím čistší a svěžejší vůni očekávám. A většinou se trefím.

Mám ráda vůně léta a vody, možná proto, že jsem ryba. Z těžkých, kořeněných a sladkých vůní mě bolí hlava. Ale to neznamená, že by se mi na někom nelíbily. Jsou prostě ženy, které takové vůně „vynesou“ a přesně k nim pasují.

O vůních by se toho dalo napsat až až… ale to už nechám na vás.

Jaké vůně máte ráda vy? Podle čeho si je vybíráte? Máte nějakou favoritku? Nebo je ráda střídáte? Máte raději svěží, nebo těžší vůně? Myslíte si, že se k vám vaše vůně hodí? Už vás někdo zastavil a zeptal se, čím tak krásně voníte? Dostáváte vůně od svého partnera? Trefí se vám vždy do vkusu, nebo ho musíte „nasměrovat“? Jste ve vůních vybíravá? Kterou vůni absolutně nesnášíte?

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama