milé ženy-in. Máme před sebou víkend. Jak se na něj těšíte? Budete ho trávit se svým partnerem, nebo si půjdete každý za svými zájmy? Proč se ptám? Protože dnešní předvíkendové téma zasvětíme zálibám. Možná si říkáte, že na takové hlouposti nemáte čas, že takový luxus si můžou dovolit jen chlapi. V tomto případě můžete naše téma osvěžit příspěvkem, ve kterém se nám svěříte, čím se baví váš partner. Má nějakého koníčka? Tolerujete mu ho, nebo vás tím pěkně štve? Co vám na jeho zálibě vadí? Co vás naopak fascinuje a za co ho obdivujete?Závidíte mu? Žárlíte?

Pokud jste součástí dvojice, která sdílí svoje zájmy společně, tím lépe. Pak jste určitě šťastná žena a ráda se pochlubíte. Napište nám, co vás k tomu přivedlo? Seznámili jste se díky společnému zájmu, nebo jste se dodatečně přidala, abyste byli spolu? Co vám váš koníček přináší? Našla byste i nějaká negativa? Je třeba vaše záliba finančně náročná, „sežere“ spoustu času?

Chcete se k dnešnímu tématu vyjádřit? Napište nám, ať patříte do první, či druhé skupiny. Ale možná, že patříte ještě do třetí a jste žena, která má ryze chlapského koníčka. I to bude určitě zajímavé a stojí za pár řádků, které o něm napíšete.

Na vaše příspěvky se budeme těšit na známé adrese:

redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tento kosmetický dárek.

výhra

Reklama