Pokud cítíte, že jsou vaše vlasy poškozené, oslabené a nelesknou se tak jako dřív, rozhodně nepanikařte. Místo toho v klidu vsaďte na přípravky pro péči o poškozené vlasy z nové řady Dove Intensive Repair, díky které budou vaše vlasy krásné a hebké už za dva týdny.

Naše vlasy musejí neustále čelit nejrůznějším vnějším vlivům, ať už je to používání stylingových přípravků, fénování a úprava, nebo třeba příliš suché, mrazivé či vlhké počasí. To vše vlasy ovlivňuje, bere jim potřebnou sílu a kvůli tomu pak mohou slábnout, ztrácet lesk a lámat se.

Pokud na sobě také začínáte pozorovat příznaky poškozených vlasů, je na čase s tím začít něco dělat. A řešení je velice jednoduché! Expert na vlasovou péči značka Dove vyvinula řadu vlasových přípravků Dove Intensive Repair, díky které si během dvou týdnů pravidelného používání budete moci zase užívat krásné a pevné vlasy.

Dove

Přípravky z řady Dove Intensive Repair působí přímo na buněčné úrovni vlasu a nikoli pouze na jeho povrchu, takže účinně obnovují vnitřní vlasovou strukturu. Navíc obsahují složku Keratin Repair Actives, která pomáhá obnovovat proteiny přímo na buněčné úrovni vlasu. To znamená, že pronikne do vlasového vlákna a účinně působí na zničené proteiny ve vlasovém jádru a obnovuje jejich funkci. Používáním přípravků z řady Dove Intensive Repair obnovíte sílu a lesk vašich kadeří!

  • DoveDove regenerační maska Intense Repair pro poškozené vlasy 200 ml

Maska obnovuje poškozené vlasy zevnitř a zanechává je silné, přirozeně pružné, lesklé a odolnější proti budoucímu poškození. Speciální receptura s vyšší koncentrací kondicionačních látek vlasy vyživuje téměř okamžitě po aplikaci.

Doporučená cena: 110,90 Kč

  • Dove noční sérum Intense Repair pro poškozené vlasy 120 ml

DoveNoční sérum pro poškozené vlasy obsahuje technologii Fibre Actives, která proniká hluboko do poškozených vlasů během spánku, doplňuje nezbytné proteiny ztracené během mytí vlasů a navrací jim jejich přirozenou sílu. Díky lehkému gelovému složení se vlasy nemastí a ráno po probuzení je lze upravovat obvyklým způsobem.

Doporučená cena: 141,50 Kč

  • DDoveove kondicionér ve spreji Intense Repair pro poškozené vlasy 200 ml

Obsahuje technologii Fibre Actives, která proniká do vlasů, pomáhá je vyživovat zevnitř a zanechává vlasy odolnější vůči budoucímu poškození. Je bohatý na Micro Moisture Serum, které pomáhá vyživovat povrch vlasů. Složení kondicionéru vlasy nemastí, zanechá je dokonale hebké a snadno se rozčesají. Není třeba oplachovat.

Doporučená cena: 105,9 Kč

  • Dove Express kondicionér Intensiv Repair pro poškozené vlasy 180 ml

DoveMá vlastnosti kondicionéru, ale účinky vlasové masky. Vlasy tedy vyživuje podobně jako maska, ale působí rychlostí kondicionéru. Obsahuje technologii Fibre Actives, která okamžitě proniká do struktury vlasu a pomáhá obnovovat poškozená vlasová vlákna zevnitř a předchází tak budoucímu poškození. Express kondicionér vlasy nezatěžuje tolik jako maska, protože obsahuje nižší koncentraci kondicionačních látek.

Doporučená cena: 105,90Kč

  • DoveDove šampon Intense Repair pro poškozené vlasy 250 nebo 350 ml

Speciálně vyvinutý šampon pro poškozené vlasy obsahuje technologii Fiber Actives, která pomáhá napravovat poškozená proteinová vlákna uvnitř vlasu a pomáhá předcházet dalšímu poškození. Šampon obsahuje také Micro Moisture Serum, díky kterému jsou vlasy na dotek hebké a zdravě vypadající.

Doporučená cena: 75,90Kč/ 95,90 Kč

  • DoveDove kondicionér Intense Repair pro poškozené vlasy 200 ml

Dove kondicionér pro intenzivní péči působí do hloubky každého vlasu a intenzivně ho hydratuje. Účinně pomáhá vyživovat a obnovovat i vážně poškozená místa a konečky vlasů díky aktivní technologii Fibre Actives, která proniká dovnitř vlasu.

Doporučená cena: 75,90 Kč

Reklama