Kompletní péče o vaši pokožku během i po opalování

I když léto se zdá ještě daleko, neměli bychom zapomínat na správnou péči a ochranu pokožky. Nemusíme trávit dovolenou zrovna v tropickýxh krajích, ale i u nás nebo například na horách je nutné svoji pokožku dostatečně chránit před nežádoucími účinky slunečního záření. Řada opalovacích přípravků Ambre Solaire od Garnier nabízí kompletní ochranu proti slunci. Vybrat si můžete jak opalovací mléka s různou úrovní ochrany a jemnou texturou, tak opalovací oleje s vysokým ochraným faktorem, které vaši pokožku nejen ochrání, ale dodají jí i potřebné vyživující látky, nebo řadu opalovací péče pro vaše děti či rodinné balení péče po opalování. Ambre  Solaire nabízí péči pro celou rodinu, abyste si odpočinek na sluníčku mohli vychutnat bez starostí.

Opalovací mléka

Ambre Solaire od Garnier vám nabízí řadu mlék na opalování s ochranným faktorem 10, 20 a 30. Opalovací mléka navíc zabraňují vysušování pokožky a kromě nutné ochrany jí poskytují i péči a potřebné vyživující látky, jako například antioxidační vitamin C, a zabraňuje její dehydrataci.  Při dlouhodobém používání mléka zároveň posilují přirozenou obranyschopnost a ochranu kůže proti možným sluncem vyvolaným poškozením.

Garnier

GarnierZ řady opalovacích mlék Ambre Solaire si můžete vybrat také Opalovací mléka Light and Silky s ultra lehkou texturou, která se díky revoluční konzistenci snadno aplikují, rychle se vstřebávají a nelepí. Všechna opalovací mléka jsou voděodolná, ale i přesto je doporučeno aplikaci po koupání nebo delšímu vystavení na slunci opakovat.

Oblíbená jsou také opalovací mléka, která vaší pokožce spolu s ochranou dodají také sexy třpytivý vzhled. Opalovací mléka Golden Protect obsahují olej Monoi a zlatavou perleť, která rozzáří vaší pokožku a dodá vašemu opálení jemný zlatý lesk. Navíc má mléko nádhernou svěží a smyslnou vůni.

Opalovací oleje

Pro ty, kdo upřednostňují oleje namísto opalovacích mlék nabízí Ambre Solaire řadu Opalovacích olejů se středním (OF 15) a vyšším (OF 30) ochranným faktorem a praktickým rozprašovačem nebo Tradiční opalovací olej s omamnou kokosovou vůní. Opalovací oleje stejně jako opalovací mléka poskytují vaší pokožce jedinečný komfort a kromě ochrany před slunečním zářením ji vyživují, tak, aby byla lesklá a jemná a hebká na dotek.

 Opalovací péče pro děti

GarnierJemná dětská pokožka je na popálení velmi náchylná a proto je třeba její ochraně věnovat zvýšenou pozornost. Garnier proto vyvinul opalovací prostředky pro děti Ambre Solaire Kids, které mají nejen vysoký ochranný faktor (OF 50), ale jejich složení je vyvinuto speciálně tak, aby odolalo hrátkám ve vodě a dlouhému koupání. Opalovací prostředky pro děti s posílenou voděodolností, díky níž ochranná vrstva mléka vydrží až dvě hodiny, přichází i v praktickém balení s pistolí, která zajistí nanesení optimální vrstvy mléka na pokožku a maximální ochranu pro vaše děti.

Řada opalovací péče Sensitive Advanced

Kromě kompletní péče a ochrany proti slunci nabízí Ambre Solaire i řadu opalovací a poopalovací péče pro citlivou pleť Sensitive Advanced. Jedinečné dermatologicky testované složení bez parfemace chrání pokožku také proti dlouhovlnnému UVA záření, které proniká hluboko do pokožky a může způsobit i její trvalé poškození. Opalovací krémy a mléka Ambre Solaire Sensitive Advanced zachytí až 90 % slunečních paprsků a dokonale tak ochránní vaši pokožku.

Řada Sensitive Advanced s ochranným faktorem OF 50, vhodná i pro citlivou pokožku a se zesílenou ochranou proti slunečnímu záření obsahuje:

  •  Ochranný krém na obličej OF 50+s jemnou texturou a maximální ochranou pro pleť, kterou denně vystavujeme slunečním paprskům
  • Mléko na opalování pro děti i dospělé v praktickém rodinném balení a s extra vysokým ochranným faktorem
  • Zklidňující mléko po opalování s Cold creamem, které pleť osvěžuje, hydratuje  a pomáhá viditelně regenerovat sluncem poškozenou pokožku.

Garnier

Po opalovací péče

Po delším slunění potřebuje vaše pokožka doplnit živiny a hlavně se správně hydratovat. Pečující přípravky po opalování od Ambre Solaire navíc zklidňují poškození nebo podráždění pokožky, tak aby byla opět připravená na další sluneční den. Při rodinné nebo jiné dovolené jistě oceníte velké balení Mléka po opalování v rodinném 400 ml balení s výtažky s Aloe Vera, která osvěží a zklidní pokožku. Mléka po opalování Golden Protect zase dodají vašemu opálení zlatavý nádech a vaší pokožce potřebné živiny a hydrataci, které během opalování ztratila.

Reklama