Nemusíte mít na růžích ustláno, i přesto si můžete v ložnici přímo královsky užívat, a to nejen báječného spánku. Opojná vůně právě vypraného povlečení navodí příjemnou atmosféru ve vaší ložnici a zasáhne vaše čichové smysly. Užijte si ten pocit harmonické pohody ve vaší ložnici.

Za pár dní zde máme Valentýna, svátek všech zamilovaných, který každoročně do ložnice přesně 14. února naláká spousty romanticky naladěných párů. Pokud chcete ještě více umocnit požitek z tohoto svátku, rozhodně byste si měla dát záležet, aby ve vaší ložnici bylo vše naprosto dokonalé!

Silan

Nemyslíme tím tematické přípravy, jako jsou rozházené okvětní lístky po celé posteli, zapálené desítky svíček a vy ve spodním prádélku. To už je pouze taková třešnička na dortíku. První, na co byste měla během příprav na večer myslet, je to, aby vaše ložnice přímo vybízela k „ulehnutí“ do postele. Není totiž většího lákadla než právě vyprané a krásné voňavé povlečení.

Možná si teď pomyslíte, že to je to poslední, na co byste myslela, ale naopak by to mělo být to první, co byste rozhodně neměla podcenit! Není totiž příjemnějšího pocitu než ulehnout do krásně voňavých a měkkých peřin. To si pak můžete být jistá, že z postele se vám jen tak nebude chtít, a možná si tak prodloužíte Valentýna ještě o pár nocí.

Pokud chcete nejen pro svou ložnici to nejlepší, vyzkoušejte novou řadu aviváží Silan Soft & Oils s obsahem vybraných vonných olejů. Nová inovativní receptura se rychle vstřebává, dokonale uhlazuje textilní vlákna a jemně tak pečuje o prádlo při každém praní. Plné a neotřelé vůně dodávají oděvům dlouhotrvající svěžest.

Silan

Prémiová řada Silan Soft & Oils je k dispozici ve třech podmanivých vůních – zlaté, modré a fialové. Můžete si tak vychutnat vůni nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky či překvapit své smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. A co teprve svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve.

Nechte své ložní prádlo hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

Reklama