sd
Z kolekce: L´Oréal Paris

My ženy bychom měly být vždy pěkně upravené. Nejen slavnostní akce vyžadují, abychom věnovaly pozornost svému vzhledu, ať už jde o outfit, účes nebo bezchybné líčení. I v pohodlí domova si můžete domoci k líbivé vizáži, a nemusíte vyhledávat pomoc vizážistky.

Také máte doma paletku několika očních stínů, ale vlastně nevíte, jak ji použít? Renata Zelinková, oficiální make-up artist L´Oréal Paris, připravila několik tipů na líčení za použití La Palette Nude. Tato paletka obsahuje trendy nude odstíny, které se hodí jak pro jemné, tak pro výraznější líčení. Jak na to, se můžete podívat v následujících bodech.

sd

sdPřirozená

Pro něžné líčení naneste stín pouze na horní víčko, ideální je odstín č. 2, kdy necháte vyniknout jeho jemnou barvu. K vnitřnímu koutku oka nahoře i dole použijte odstín č. 5 a zleva ho v koutcích jemně rozetřete. Kolem horních i dolních řas vytvořte lehce tmavší akcent stínem č. 6 pro prohloubení pohledu.

 

dsSofistikovaná

Nad horní linii řas naneste odstín č. 8 pro vytvoření efektu jemné pudrové linky. U vnějšího koutku linku lehce zdvihněte nahoru, poté použijte stín č. 5 zleva a naneste ho štětcem na pohyblivou část víčka a vnitřního koutku oka, tím oči nádherně rozjasníte.

 

sdTajemná

Pro efekt kočičího oka naneste k linii horních i dolních řas tmavý odstín č. 10. Linku protáhněte a celý vnější koutek ztmavte, docílíte tak kouřového efektu. Pohyblivou část víčka v jeho středu projasněte stínem č. 4 a můžete ho nanést i na ohyb oka. Spodní víčko naličte stejným odstínem č. 4 zleva. Pomocí štětce naneste jemný stín č. 1 zleva na dolní víčko k vnitřnímu koutku, tím dosáhnete projasnění celého líčení. Na závěr podtrhněte vaše líčení odstínem č. 1, který nanesete pod obočí.

sdParty

Horní víčko nejdříve rozjasněte od vnitřního koutku do středu stínem č. 5 a jemně ho rozetřete. Následně naneste čokoládový stín č. 9 od středu oka směrem ven ke spánku. Obě barvy propojte na ohybu oka a celé spodní víčko naličte u linie řas č. 9.

 

Produkty, které vám dopomohou ke smyslnému pohledu, naleznete ve fotogalerii.

Čtěte také:

Reklama