Její autorky spojily své síly a vytvořily čtivou a zábavnou knihu plnou odborných informací. Za těmi ohledně obličejové jógy stojí Michaela Dombrovská, lektorka obličejové jógy a autorka knih inspirovaných jógovým přístupem k životu. Taje přírodní kosmetiky zase poodhaluje známá bioblogerka Lucie van Koten. Krásná tvář spatří světlo světa 7. 11. 2019 a stane se historicky první publikací, která čtenáře provede přírodní péčí o pleť a obličej.

Kniha Krásná tvář nabízí mnohaleté zkušenosti obou autorek. Naleznete v ní praktické ukázky, fotografie, návody, vyjádření odborníků i osobní příběhy. Poskytuje komplexní návod na zdravý způsob života a přírodní cestu ke kráse. „Obličejová jóga pečuje o vnější i vnitřní krásu. Jednoduchá obličejová cvičení, která mají původ ve fyzoterapii, logopedii, fonetice a dalších oborech, doplněná o jógový rozměr, který propojuje tělo, mysl a duši, zvládne opravdu každý,“  vysvětluje specialistka na obličejovou jógu Michaela Dombrovská. „Věřím, že se nám podařilo spojit zásady přírodní kosmetiky, zásady jógy a zároveň principy udržitelnosti tak, aby je v každodenním životě mohla použít každá žena nehledě na životní styl a věk. Zároveň jsme se snažily vyhýbat se extrémismu, a naopak odkazovat na odborníky a zajímavé lidi v daném oboru,“ popisuje vznik knihy odbornice na přírodní kosmetiku Lucie van Koten.

Cílem knihy Krásná tvář je hlavně bořit zažité mýty o přírodní kosmetice a poskytnout rady pro výběr produktů bez nutnosti slevovat z nároků na jejich kvalitu a funkčnost. Čtenářky se mohou inspirovat konkrétními návody, jak a čím se nalíčit - ať už jde o nude líčení či líčení denní a večerní. Hlavní myšlenkou však zůstává „nejdříve léčit, potom líčit,“ a tak je kniha zaměřená hlavně na zdravou péči o pleť, kterou vše začíná.

Krásná tvář přináší praktické rady a je jedinou knihou, která své čtenáře a čtenářky nejen rozzáří, ale i doslova omladí. Doporučená prodejní cena je 329 Kč.

Více informací naleznete zde.

Reklama