Cílem soutěže je, abychom si všechny společně připomněly důležitost dodržování pitného režimu a jeho vliv na naši krásu a zdraví.

Co udělat pro to, abyste vyhrály?

Pokud na stránkách www.zena-in.cz narazíte na láhev pramenité vody Toma NATURA, klikněte prosím na tento symbol. Kliknutím na symbol se tak virtuálně napijete vody J.

Symbolů bude celkem 50 a budou se objevovat vždy pouze v denním vydání. Každý den se zobrazí pět těchto symbolů v podobě obrázku. O víkendu se žádné nové symboly nezobrazují. Soutěžní otázky se zobrazí od 30. 8. 2007, a to těm soutěžícím, které budou mít „sebráno“ minimálně 25 symbolů. Nápovědu na otázky čtenářky najdou na stránkách www.adrspach.cz.

Celá soutěž probíhá od 16. 8. 2007 do 5. 9. 2007, první dva týdny se sbírají symboly, poslední týden mají soutěžící na zodpovězení otázek. Podrobnosti samozřejmě najdete v pravidlech soutěže.

Každá soutěžící si může kdykoli zkontrolovat počet sebraných symbolů a své průběžné umístění na speciální soutěžní podstránce.

Do slosování o hlavní cenu se dostanou všechny soutěžící, které „sebraly“ nejméně 25 symbolů  a zároveň správně odpověděly na obě soutěžní otázky.        

Cena pro výherce!

Romantický víkend pro dvě osoby v krásném prostředí Adršpašských skal. Představte si to, krásný penzionek, večeře se svíčkou, romantické procházky ve skalách… Netoužíte po tom něco takového zažít???? Pokud ano, pojďte s námi soutěžit!

Soutěžte ZDE.

Reklama