Právě dnes začíná soutěž o „zkrásnění“, kterou může vyhrát jedna z Vás, milé dámy!
Vítězka nebude mít radost sama, protože si bude moci proměnu vychutnat spolu se svou kamarádkou.

Tak neváhejte a zúčastněte se!  Klikněte ZDE .
Třeba se štěstí obrátí zrovna na vás…

Fotografie výherkyň, jak se krásně proměnily jak v líčení, tak i v novém účesu, uveřejní i tištěné časopisy pro ženy (tak se těšte!).

Profesionální vizážistka předtím ale výherkyně nalíčí dekorativní kosmetikou Dermacol a nový účes vytvoří kadeřnice renomovaného pražského salonu.

Dekorativní kosmetika Dermacol letos uvedla na trh řadu novinek, které stojí za to poznat.

Co pro vás Dermacol připravil a díky jakým výrobkům můžeme být krásné?

Představujeme vám tipy pro hedvábnou pleť, kouzelné oči a neodolatelné rty!

Hedvábná pleť

Pudr odnímá mastný lesk pleti a propůjčuje jí matný hedvábný vzhled. Současně fixuje pleťový podklad, který zůstává déle beze změn. Pudr také zjemňuje barevné přechody na obličeji vytvořené aplikací tvářenky a očních stínů. Pleť po použití pudru působí pěstěnějším dojmem. Pudr nejen že vstřebává kožní tuk, ale i kapky potu. Tím pleť mírně ochlazuje. Je vhodný pro závěrečné líčení pro všechny typy pleti. Nanáší se opatrně houbičkou nebo štětcem po zakončení líčení. I v průběhu dne poslouží k opravě a oživení pleti.
Kosmetika Dermacol nabízí kompaktní pudry a sypké fixační pudry. Každá žena tak má možnost zvolit si typ, který jí nejlépe vyhovuje.
V řadě pudrů Dermacol najdete kompaktní pudr a fixační pudr.
Kompaktní pudr ve třech odstínech obsahuje mikronizované pigmenty, které vytvářejí na pleti rovnoměrný nános, a pleť tak působí přirozeně. Fixační pudr je lehký a sypký. Můžete si vybrat ze dvou odstínů, není parfemován a neobsahuje konzervační látky. Díky němu vydrží nalíčení perfektní po celý den a navíc zabraňuje vzniku mastného pocitu na make-upu.
Fixační pudr nanášíme na pleť tradičním způsobem pomocí kosmetického štětce či pudrovátka. Na štětec nanášíme pouze malé množství pudru, který jemnými odstředivými tahy rovnoměrně aplikujeme na pleť.

Kouzelné oči

Často se říká, že oči jsou oknem do duše, případně, že se v nich zrcadlí osobnost. Faktem zůstává, že oči představují nejpoutavější část obličeje. Vypovídají svojí hloubkou, tvarem i pohledem. Vyjadřují citové projevy, nálady, radost, ale také bolest a smutek. Základní barvy očí jsou hnědá, šedá, zelená a modrá. Barva očí vyniká v bělmu tím více, čím je bělmo bledší. Vyskytnou-li se v očním bělmu zažloutlý odstín nebo růžové žilky, oči vypadají unaveně.
Tvar očí můžeme zlepšit správným nalíčením. Barevné stíny, konturovací tužky, oční linky či řasenky mohou opticky zlepšit celkový dojem a zkrášlit tak naše oči.
Řasenky Dermacol nabízí řasenky ve třech základních provedeních: Waterproof – voděodolnou, Perfekt Lash – prodlužující, Extra Volume – zhušťující.
Každý druh má mírně odlišné složení, díky kterému dosahuje účinku „přislíbeného“ v názvu. Oční stíny Dermacol se snaží vyjít vstříc všem ženám a nabízí jim 16 barev stínů na oči ve třech variantách: mono stíny, duo stíny, trio stíny. Oční stíny obsahují velmi jemné mikronizované pigmenty vytvářející rovnoměrný nános na očním víčku. Proto nalíčení působí velmi přirozeně.

Konturovací tužky na oči

Konturovací tužky Dermacol jsou i přes svůj vysoce krycí účinek šetrné k pokožce a mají dlouhotrvající efekt. K dispozici jsou v 10 odstínech: 7 odstínů v dřevěném obalu. V nabídce je také bílá barva k oživení očí. 3 odstíny v plastovém – automatickém obalu, díky kterému není nutné tužky ořezávat.

Neodolatelné rty

Rty tvoří dominantní část obličeje, která upoutá stejně intenzivně jako oči. Pokožka rtů je velmi tenká. Proto ji v noci chráníme krémem a ve dne kvalitní rtěnkou. Přesušené rty působí nezdravě, olupují se a vyznačují se na nich nehezké rýhy. Ochranným krémem nebo rtěnkou špatnému vzhledu rtů předcházíme. Pokud se nám tvar rtů nezdá vhodný, lze jej korekcí upravit. Při výběru barvy rtěnky je vhodné dbát na harmonii barev, neboť výběr a nanesení rtěnky tvoří pomyslnou tečku za líčením obličeje. Rtěnky Dermacol nejen že činí rty krásnými, ale zároveň je dokonale hydratují a zvláčňují. Tím zajišťují jejich perfektní ochranu. Dermacol nabízí rtěnky ve 20 odstínech, které ladí s laky na nehty.

Konturovací tužky na rty

Konturovací tužky jsou jedním z nejpoužívanějších kosmetických výrobků, který obličej zvýrazňuje a činí jej půvabnějším. Dermacol nabízí konturovací tužky v 8 odstínech. Ženy si mohou vybrat, zda upřednostní dřevěný obal nebo plastový - automatický, který není nutno ořezávat. Konturovací tužky mají i při nízkém obsahu tuku dlouhotrvající efekt a zároveň vysoce krycí účinek.

Lesky na rty

Dermacol představuje 6 typů lesků na rty v módních barvách. Lesky rty příjemně zvláčňují a vytváří na nich lesklý film. Mají také příjemnou ovocnou parfemaci. Jejich snadná aplikace spočívá v nanášení houbičkou.

 

Vybrali jste si? Pokud ano, máte možná již z časti vyhrán zápas pro krásu. Pokud ne, pojďte soutěžit ( ZDE ) a firma Dermacol možná právě Vám ukáže skryté kouzlo Vašeho JÁ..