Zvažujete prsní implantáty, ale bojíte se, že by je vaše tělo přijalo macešsky a zdravotní komplikace by na sebe možná nenechaly dlouho čekat? Díky mamárním implantátům s mikropolyuretanovým povrchem se bát nemusíte. Zjistěte, proč…

prsaLáká vás vidina nových pevných prsou přesně podle vašich představ, tudíž koketujete s myšlenkou, že si prsní implantáty pořídíte, ale bojíte se s tím spojených možných zdravotních rizik, navíc předem víte, nebo při nejmenším tušíte, že by vaše tělo implantáty nejspíš nepřijalo dobře? Pokud se po úrazech a operacích špatně a dlouho hojíte, na jakýkoliv větší zákrok má vaše tělo tendence reagovat negativně, obava může být oprávněná... Ale hlavu vzhůru, máme pro vás dobrou zprávu: Ani v takovém případě se nemusíte svého snu o krásných ňadrech vzdávat! Možná vám totiž postačí vsadit na speciální mamární implantáty značky Polytech s unikátním mikropolyuretanovým povrchem a o žádných komplikacích nebude pravděpodobně řeč. Koneckonců tento typ implantátů byl vyvinutý právě pro ženy, jejichž tělo reaguje na operativní nebo jiné zákroky negativně. Jinými slovy má tendence se jim zuby nehty bránit.

 

Nositelka mamárních implantátů s mikropolyuretanovým povrchem si může beze strachu vychutnat splnění snu o dokonalých ňadrech.

 

Unikátní složení implantátů

A díky čemu vám implantáty značky Polytech zajistí vytoužený pocit bezpečí? V první řadě zásluhou avizovaného mikropolyuretaového povrchu a dvou k sobě přiléhajících gelů – tužšího Shapar Gelu a jemnějšího EasyFit Gelu. Tužší z gelů udržuje prsní tkáň v žádoucí „push-up“ rovině, v dolní partii prsou eliminuje rolování kůže a tuhostí sobě vlastní vylučuje možnost jakéhokoliv vrásnění prsou. Jemnější z nich pak zajišťuje těsné přilnutí implantátu k hrudníku, umožňuje přirozený pohyb prsních tkání a žádoucí pohyblivost tužší části implantátu. Sharap Gel s EasyFit Gelem se za žádných okolností neoddělí jeden od druhého.

Samé dobré zprávy

mudrPrávě zásluhou mikropolyuretanového povrchu a dvou zmíněných gelů se můžou mamární implantáty pochlubit sympatickým výčtem výhod. O jakých je řeč konkrétně? Z estetického hlediska nepochybně oceníte, že se jedná o na dotek velmi příjemné implantáty, které vzbuzují dojem přirozeně krásných prsou. „U těchto implantátů téměř nehrozí jejich posunutí, nedochází k rotaci ani k postupnému klesání. Mamární implantáty, které se mimo jiné často používají také při reoperacích, jsou k dostání v široké nabídce tvarů a lze je implantovat jak pod prsní žlazu, tak pod sval,“ uvádí další potěšující informace plastický chirurg MUDr. Pavel Horyna. Co k tomu dodat? Rozhodnout se právě pro mamární implantáty značky Polytech se vám určitě vyplatí!

Plastický chirurg MUDr. Pavel Horyna z MEDICOM Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, kde mimo jiných značek a druhů také s těmito implantáty pracují a mají s nimi skutečně dobré zkušenosti.