Pokud si právě takto představujete letošní léto, vydejte se do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. V tomto malebném zákoutí Beskyd najdete vše pro nezapomenutelnou dovolenou, ať už se chcete hýbat nebo spíše relaxovat, ve dvou nebo společně s dětmi.Neváhejte, volných pokojů v hotelech ubývá a do 15. června můžete využít bezplatné storno.

Za klidem a relaxací do Spa hotelu Lanterna
5ecf90b62f774obrazek.png

Plánujete vyrazit ve dvou? Pak pro vás bude ideálním útočištěm Spa hotel Lanterna, známý klidnou atmosférou stranou ruchu a přitom na dosah všemožných aktivit. Okolí je protkáno trasami pro kola i procházky. Na výlet vám v hotelu zdarma půjčí hole pro nordic walking nebo vás vybaví piknikovým košem i s mapou doporučených piknikových míst.
V ceně balíčku Letní dovolená pro dva máte i snídani a večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa i do blízkého Wellness Horal s termálními bazény, fitkem, saunovými rituály a slunící loukou nebo relaxační masáž, k tomu program Golf pro každého, s nímž si zábavnou formou vyzkoušíte základy tohoto sportu, a při delším pobytu navíc i kurz pečení valašských frgálů nebo beauty ošetření. K tomu si můžete protáhnout tělo u ranní jógy a jednou za pobyt vás čeká degustační večeře o šesti chodech v zážitkové restauraci Vyhlídka. Právě gastronomie je skutečnou třešinkou v nabídce služeb Spa hotelu Lanterna, kterou oceníte i u pestrých snídaní.
5ecf90f55ae5bobrazek.png

Pro děti: ubytování zdarma a spousta zábavy
5ecf90d74b185obrazek.png

Na své si ale přijdete i s dětmi. Ty mají v létě ubytování na přistýlce zdarma až do 12 let. V ceně Letní dovolené pro rodiny v hotelech Horal a Lanterna je i vstup do Wellness Horal s termálními bazény, rodinná vstupenka do úžasného dětského parku v Bílé, Golf pro každého nebo masáž a beuaty procedura pro rodiče. Zábavu na každý den poskytnou další aktivity Resortu Valachy: Kulíškova naučná stezka a další nenáročné turistické trasy, nová herní zóna s animačními programy u Bistra Razula, tenisový kurt a bowling, hudební podvečery a grilování na terase nebo táboráky u ohně s kytarou, opékáním a vycházkou za valašskými strašidly. Malí kuchaři se mohou zapojit do kurzu pečení valašských frgálů nebo pizzy.
5ecf90a882604obrazek.png
Náš tip na skvělý výlet: po pohodové cyklostezce Bečva za koupáním v průzračné vodě rekreační nádrže Na Stanoch nebo vycházkou ke karlovickému Jezeru, v němž podle pověsti Karla Jaromíra Erbena žijí draci.

Spoustu zábavy můžete v Resortu Valachy zažít, i když vyrazíte na výlet „na otočku“.

Nechejte se inspirovat 9 tipy, co zažít o letních prázdninách:

  • Kurzy pečení valašských frgálů (každé úterý a pátek o prázdninách)
  • Kurzy pečení pizzy pro děti (každou neděli)
  • Táboráky u Bistra Razula s procházkou za valašskými strašidly (každou středu a sobotu)
  • Hudební podvečery na terase hotelu Horal (každou středu)
  • Koupání v termálních bazénech ve Wellness Horal
  • Dětské turistické trasy – Kulíškova naučná stezka a Hledej poklad na Razule
  • Nová herní zóna s animačními programy u Bistra Razula (hned u cyklostezky Bečva)
  • Exotické masáže, termální bazény a saunování ve Wellness Horal
  • Degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna

Více o všech aktivitách v Resortu Valachy
5ecf91173dc61obrazek.png

Reklama