DNY SLUNCE BEZ RIZIKA

Dohněda opálená pokožka se mezi nejžádanějšími trendy drží sveřepě již několik sezón. Módní diktát velí a my jej (mnohdy bezhlavě) následujeme. Při špatné péči si nemusíme vysloužit „jen“ doruda spálenou pokožku, ale také vyvolat změny na kůži a v některých případech až rakovinu kůže.

Příjemných slunečních paprsků se ale přece jen není potřeba bát! Stačí cíleně dodržovat několik základních pravidel. Znáte tato pravidla? Mnoho lidí si myslí, že ano, avšak ve valné většině případů tomu tak není. Nebuďte mezi nimi a informujte se s předstihem!

Pro ženy a muže, kteří chtějí pečovat o zdraví a krásu své pokožky, odstartovaly Laboratoře VICHY před začátkem horkého léta nový projekt nazvaný příznačně DNY SLUNCE BEZ RIZIKA - ZDE . Tento osvětový projekt si klade za cíl přiblížit široké veřejnosti zásady správné péče o pokožku vystavenou slunci. Jen tak bude totiž vaší ozdobou a nejlepším ochráncem zdraví v průběhu celého roku.

Každý, kdo ve dnech 9.–11. června 2004 navštíví vybranou partnerskou lékárnu projektu - více ZDE , zapojenou do tohoto osvětového programu, získá přímo na místě kompletní a odborné informace o slunečním záření, o jeho vlivu na zdraví kůže a o možné prevenci neblahých účinků. Pod vedením specialisty – lékárníka - se dozvíte vše o nebezpečí slunečního záření a budete se jej moci sami zeptat na věci, které vás doslova „pálí“.

Dny slunce bez rizika si můžete užít také na internetové stránce www.dnysluncebezrizika.cz. Na ní se kromě informací o projektu můžete nechat vyvést z nejznámějších slunečních pověr, můžete si vyhledat nejbližší partnerskou lékárnu zapojenou do projektu nebo se poučit o tom, jak přizpůsobit své chování při pobytu na slunci hodinu po hodině. Pokud se zúčastníte některé z akcí v rámci projektu Dny slunce bez rizika, můžete se na těchto webových stránkách svěřit s novými poznatky, které jste získali. Nejzajímavější z nich budou oceněny balíčkem přípravků ochrany před sluncem z řady Capital Soleil od Laboratoří VICHY.

Přijďte se dozvědět, jak si užít letošní léto a ochránit sebe, svou rodinu i přátele pro léta další!

Reklama