Vypadat dobře a upraveně je dnes takřka samozřejmostí. S trochou nadsázky by se dalo říct i k dobrému tónu. To, jak o sebe dbáme, vypovídá o naší kultivovanosti. Spokojenost s vlastním vzhledem zvyšuje pocit sebevědomí a radosti ze života.

Proč nám ji mají kazit vady na kráse, které se dají odstranit? Proč své kráse a dobrému pocitu trochu nepomoct? Vždyť kosmetické operace jsou už běžnou záležitostí nejen v zahraničí, ale i u nás.
Stále ještě váháte?

Navštivte Centrum plastické chirurgie Perfect Clinic a objednejte se na bezplatnou konzultaci. Budete doslova a do písmene v těch nejlepších rukách. Pod vedením MUDr. Kufy zde  působí plastičtí chirurgové, kteří vlastní licenci české lékařské komory v oboru plastická chirurgie.

Kde kliniku najdete?
Centrum plastické chirurgie Perfect Clinic se nachází v objektu Rehabilitační kliniky Malvazinky v klidné části Prahy 5 s možností parkování.

Jaké nabízí zázemí pro klienty?
Součástí areálu je bazén, restaurace a park s výhledem na centrum města. Operační sál je vybaven moderní technikou, k dispozici jsou jedno a dvoulůžkové pokoje se samostatným sociálním zařízením a TV. Pacienti po operaci jsou nepřetržitě pod lékařským dohledem a pod dohledem zdravotních sester, k dispozici je také jednotka intenzivní péče.

 Jaké výkony se na klinice provádějí? .
Provádí se zde operace očních víček, korekce ušních boltců, operace nosu, zvětšení rtů, facelifting, liposukce, zvětšení prsů, zmenšení prsů, modelace prsů, operace stěny břišní, operace v oblasti genitálu a excize kožních výrůstků. Aplikaci botulotoxinu a výplní vrásek injekčními implantáty zajišťuje pro kliniku kooperující pracoviště MUDr. Chaloupecké. 

Které operace jsou nejžádanější?
Nejčastější operace, které klienti žádají, jsou liposukce a zvětšení prsů. Liposukce jsou prováděny tumescentní technikou s použitím vibračního liposukčního přístroje. Vibrační liposukce je šetrnější k tkáním, odsávání je plynulejší a pooperační průběh je pak pacienty lépe snášen.

 Zvětšení prsů je velmi efektní operace, která zvýší ženám sebevědomí. Používají se prsní implantáty renomovaných značek jak kulaté, tak tvaru kapky, a to v závislosti na tvaru prsu k dosažení co nejpřirozenějšího tvaru prsou. Implantáty se vkládají buď přístupem z podpaží, z podprsní rýhy nebo spodním okrajem prsního dvorce.

MUDr. Kufa působí kromě své soukromé praxe Perfect Clinic též ve FN Bulovka. Je jedním z mála plastických chirurgů, kteří v ČR úspěšně provádí chirurgické rekonstrukce prsu u žen, které v souvislosti s onkologickým onemocněním o své ženství přišly. Mnoho takto postižených žen stále netuší, že tato možnost existuje, a trápí se svým fatálním handicapem.
Rekonstrukce prsu po ablaci v důsledku rakovinového nádoru patří mezi speciální zákroky v repertoáru plastického chirurga Romana Kufy.

 


Každému výkonu předchází bezplatná konzultace pacienta s operatérem, kde je klient podrobně seznámen s průběhem operace a následnou rekonvalescencí včetně možných komplikací. U konzultaci je možné se domlouvat v anglickém, německém, ruském a polském jazyce. Dle potřeby je možná konzultace s tlumočníkem v dalších jazycích.

 

MUDr. Roman Kufa

Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie, MUDr. Roman Kufa, absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Specializuje se na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Působí kromě své soukromé praxe v Perfect Clinic také na Klinice plastické chirurgie FN Bulovka v Praze. Je členem společnosti JEP v oboru plastická chirurgie, estetické chirurgie a chirurgie ruky, dále je členem společnosti pro využití laseru v medicině a členem The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a také International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

 

MUDr. Kufa se pravidelně a aktivně zúčastňuje mezinárodních kongresů a seminářů v oboru plastická chirurgie, kde jednak přednáší, a jednak se seznamuje s novými technologiemi a výsledky výzkumů, které pak aplikuje do své praxe. 

Centrum plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic

U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5

Tel. +420 603 560 856

www.kufa.cz, www.perfectclinic.cz 

Reklama