Už jsme si zvykly na to, že skutečně bezpečnou kosmetiku najdeme v lékárnách. Lékárník nebo lékárnice často ochotně poradí a navíc máme větší jistotu, že péče bude skutečně účinná.

Kůže v ohrožení

vichyKaždodenní péče o pleť je nezbytná, zejména v městském prostředí, kdy prakticky bez ustání musíme čelit útokům znečištěného ovzduší, prachu a dalším vlivům. Když se proto vypravíme pro pleťový krém do lékárny, nemusí nás nutně trápit citlivá pleť nebo pleť se sklony k podráždění. Pro mnohé z nás je důležitá také jistota, že v kosmetických přípravcích nejsou některé konzervační látky, např. parabeny. I s tímto požadavkem nám právě v lékárně mohou poradit a pomoct.

V lékárnách nyní naleznete novou řadu od značky Vichy, ESSENTIELLES (www.essentielles.cz ), která činí bezpečnou a účinnou péči dostupnou všem ženám. Přípravky této řady jsou k dostání za ceny již od 135 Kč* a jsou nedílně spjaty s růžemi. A není to jen tak pro okrasu! Obsahují totiž účinné polyfenoly z růží.

Růže na pomoc!

Růže jako taková je zajímavým zdrojem aktivních látek a prakticky odjakživa se používá nejen při výrobě parfémů a kosmetiky, ale také ve farmacii. Má totiž velmi dobrou schopnost hydratovat a zklidňovat pleť. Polyfenoly obsažené v růžích jsou účinné antioxidanty. Chrání květiny před negativními vlivy vnějšího prostředí a zajišťují jejich přirozenou svěžest. A obdobně působí i na lidskou pleť.

S růžovou řadou Vichy Essentielles získá Vaše pokožka nejen zvláčnění a zklidnění, ale také ochranu. Řada je to navíc skutečně ucelená. Fluid a krém se postarají o hebkou pleť, čisticí gel pomůže s odličováním a pokožku navíc tonizuje. Essentielles nabízí i tělové mléko a sprchový gel. Vaše pleť tedy může být každý den pod ochranou růžové řady Vichy.

www.essentielles.cz

* Doporučená MOC Čisticího pěnového krému.

Reklama