Překvapivě divoká. Nesmírně sebevědomá. Nádherně sexy.

64198e6b09021obrazek.jpg
Okouzlující amazonská bohyně ví o síle květin vše. Olympéa Flora zachycuje její energii v dosud nejintenzivnější ženské, povznášející květinové a dlouhotrvající inkarnaci božské vůně Paco Rabanne, kterou ztělesnila neohrožená supermodelka holandského původu Luna Bijl.
V nové vůni se v růžové kytici snoubí trnitá růže se svěží pivoňkou, což vyjadřuje dvě božské stránky ženskosti Olympéy, nebezpečné květiny kvetoucí černě a růžově v tajné zahradě.

O VŮNI. O SÍLE KVĚTIN

64198c1e328b7obrazek.jpg

Divoká růžová růže. Svěží květ pivoňky. Sladký černý rybíz.

Intenzivně ženskou a květinovou vůni Olympéa Flora navrhly dvě mladé parfémářky Fanny Bal a Nelly Hachem jako "energickou a inspirující vizi bohyně Olympéa".
Aby vyjádřili ohnivost a tajemnost květinové bohyně, rozhodli se interpretovat Olympéu jako "božskou chypre vůni", nejelegantnější z rodiny vůní, v níž se mísí tóny ovoce, květin a dřevin.
Úžasné květinové srdce Olympéa Flora je přehršlí svěžích květů růžových růží a pivoněk v plném květu a obsahuje dva hvězdné růžové extrakty.
Růžová silice se získává unikátním procesem extrakce a obsahuje všechny vonné molekuly z živých okvětních lístků růží, čímž si zachovává vůni čerstvého květu. Rosa Damascena absolute nabízí bohatší, pikantnější profil. Ručně sbírané růže pocházejí ze zodpovědných zdrojů v Ispartě (Turecko).
Aby růžové okvětní lístky vynikly, parfuméři je posypali jiskřivým růžovým pepřem, jehož tón připomíná trny růže.
Ovocné tóny svěžího květinového buketu umocňuje lahodný akord sorbetu z černého rybízu. Svěží směs je zahalena do jemné slané vanilky - charakteristického tónu Olympéa.
Sametové pačuli, zodpovědně získané v Indonésii a opětovně destilované, aby vynikly jeho nejjemnější aspekty, odráží divokou ženskost květinové bohyně. Dlouhotrvající stopa pižmového kašmírového dřeva dodává dotek elegance a tajemství.
Přírodní ingredience Olympéa Flora pocházejí z odpovědných zdrojů, což zajišťuje jejich udržitelnost a sledovatelnost, podporuje místní komunity a podporuje povědomí o životním prostředí. Vůně je 100% veganská a z 87 % přírodní.

FLAKON.  ZÁŘIVÁ KOMBINACE ČERNÉ A RŮŽOVÉ

64198d243a399obrazek.jpg

Odvážným odklonem od předchozích verzí se flakon vůně Olympéa Flora obléká do černé barvy, aby odhalil zářivý růžový odstín vůně.
Tvarovaný černý květ orchideje a tropické lístky, které zdobí luxusní, těžké, zaoblené sklo flakonu, přitakávají lahodnému vanilkovému podpisu Olympéa.
Lesklá černá křídla vavřínu rámují flakon, který je zakončen hladkým, lesklým černým uzávěrem s nádechem zářivého zlata.
V základu zachycuje světlo růžový tón, který umocňuje intenzivní růžový nádech vůně. Elegantní, divoká a vhodná pro květinovou bohyni.

KAMPAŇ. ZA MODERNÍ AMAZONSKOU BOHYNI.

64198d0a01237obrazek.jpg

Nová hvězdná tvář značky Olympéa od roku 2022 je víc než supermodelka. Sofistikovaná Luna Bilj narozená v Nizozemsku je ztělesněním ženskosti Paco Rabanne. Odhodlaná, silná a veselá: taková je moderní amazonka, rozená průkopnice, která celý život trénuje motokros a je kickboxerkou, s níž je třeba počítat.
Oděná v charakteristických kovových šatech Paco Rabanne a černé kožené bundě, Luna stojí v čele kampaně Olympéa, spolu s větším množstvím sportovců, ve fimu režírovaném Airtonem Carmignanim alias Tinem. Ten sleduje spojení s velkými sportovními legendami minulosti, aby inspiroval mladé legendy dneška, a potvrzuje zázraky lidskosti tváří v tvář výzvám, spolu se sebevědomou, posilující skladbou "Greatness" rappera Vo Williamse z L.A.
Kampaň Olympéa od Paco Rabanne, příběh o vznešené síle, je šampionkou všech vášnivých, energických žen, skutečných bohyň, které mají své úspěchy a jsou hrdé na svou nezdolnou vytrvalost. Jde o ztělesnění těch nejdivočejších a nejsilnějších stránek ženství.