Líčení na festival volte praktické i nápadité
5b5866d80d94dobrazek.png

 
V horkém letním počasí je důležité svoji pleť důkladně hydratovat a chránit před slunečním zářením. Pro tyto účely je jako stvořený BB krém s UV faktorem, který vaší pleti poskytne nejen hydrataci a UV ochranu, ale díky svým krycím vlastnostem také dokáže spolehlivě zastoupit make-up.

Ať už se budete na festivalu potit nebo čelit deštivému počasí, zajisté oceníte voděodoolnou řasenku, díky které nebudete mít po pár minutách tmavé šmouhy pod očima. Pokud toužíte po výraznějším líčení očí, skvělou službu vám prokážou oční stíny v tužce, jejichž aplikace je velice rychlá a pohodlná v každé situaci. Při líčení na festival se nebojte experimentovat a klidně sáhněte po výrazných barvách nebo třpytkách.

Pro rozjasnění obličeje nezapomeňte použít bronzer nebo tvářenku. Neodolatelné rty zase hravě vykouzlíte s pomocí dlouhotrvajícího lesku.

Na vlasy použijte suchý šampon

Pro zdlouhavé mytí a fénování vlasů nemusí být na festivalu vždy příhodné podmínky. Navíc neskladný fén se vám určitě s sebou brát nechce. Vybavte se proto suchým šamponem od značky Batiste, který stačí pouze na vlasy nastříkat, nechat pár minut působit a potom jej vyčesat hřebenem.
5b5866e761b21obrazek.png

Suchý šampon dokáže z vlasů během chvilky odstranit nadměrný maz i nečistoty a dodá jim nadýchaný a objemný vzhled. Navíc vlasy krásně provoní jemnou svěží vůní po celý den. Díky suchému šamponu tak budou vaše vlasy vypadat jako čerstvě umyté, a to vše bez nutnosti použít vodu a fén!

Využijte cestovní balení kosmetiky
5b5866f6bd13bobrazek.png

Kosmetika většinou zabírá v zavazadlech zbytečně moc místa, a navíc bývá těžká. V současnosti je proto většina kosmetických produktů dostupná i v malém cestovním balení, které se všude pohodlně vejde. V praktickém cestovním balení 100 ml je k dostání i např. oblíbená micelární voda, která z pleti spolehlivě odstraní veškeré usazené nečistoty i líčidla a vy tak alespoň na několikadenním festivalu nezanedbáte důležitou péči o svoji pleť.

Festivalový outfit doplňte parfémem

Pokud se chcete na festivalu cítit opravdu dobře a přitažlivě, potom si s sebou rozhodně nezapomeňte přibalit nějaký zajímavý parfém. Skvělým tipem je třeba dámská parfémovaná voda Hermes Twilly d’Hermes, jejíž osvěžující vůně je tvořena kontrastní souhrou zázvoru, podmanivé tuberózy a santalového dřeva. Výrazné aroma působí velmi radostně, optimisticky a zároveň vám dodá styl. I tento parfém je k dostání v praktickém malém cestovním balení 30 ml.

Reklama